Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torokban égető érzés, ez is...

Torokban égető érzés, ez is gyomorégés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyomorégés jellemző a terhességre, de nekem nem a gyomrom ha nem csak a torkom szokott égni. (Gyomorégésem még soha életemben nem volt) Ilyen torokban érezhető égető érzés viszont a terhességem során már többször is volt. Ez is gyomorégés? Nem tudom mi váltja ki, inkább délelőtt vagy este jellemző. Van, hogy napokig nincs utána megint lesz. Ha eszek párszem kekszet akkor picit jobb, de attól sem múlik el teljesen. Mit lehet ezzel csinálni? Menjek orvoshoz vele? A gyomromban és nyelőcsövemben nem érzek semmit. 23hkm

2013. júl. 22. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, és igen, ez is a gyomorsavtól van, túl sok van sajna, bizonyos ételek idézik elő legfőképpen, én pl gyümölcsöt nem bírtam enni, mert borzasztó savam lett tőle. Annyira, hogy egyszer ülve kellett aludnom éjszaka :(

Rennie segít, azt szabad terhesség alatt szedni... Meg ha figyelsz, hogy mit eszel, ki kell tapasztalni.

2013. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, gyomorégés ez is. Szódabikarbónát próbáld.
2013. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát akkor megpróbálok rájönni milyen ételek okozzák.
2013. júl. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!