Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az jutott eszembe ha majd a...

Az jutott eszembe ha majd a párom jön be értünk a kórházba, akkor nem csak a babának hanem magatoknak is hozattok be hazamenős ruhát? Azt is előre kikészítitek a babaruha mellé a hordozóba?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a legfontosabb dolog,de ma ahogy pakolásztam a pakkot,eszembe jutott ez is.:-)Amibe bementek azt pedig hazakülditek?Ti hogy fogjátok csinálni?
2013. júl. 22. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En ugyan abban jottem haza. Januárban szultem, a kismama nadrág volt rajtam megy egy pulóver na meg persze a téli kabát.
2013. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én úgy terveztem anno, hogy majd amiben bemegyek, abban jövök haza. Aztán így is lett, de majdnem leesett rólam a nadrág, annyit fogytam 5 nap alatt... :-D

Egyébként függ az időjárástól is, kánikulában bemész szülni nyári ruhába, de mikor jösztök haza, akkor hideg is lehet, és nem elég a nyári ruha. Majd a férjed bevisz megfelelő öltözéket.

2013. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ên tèlen szültem hazavitte a fèrjem a ruhàt egyrèszt magaztvizes lett a nacim màsrészt kicsi volt a szekrény.. behozta mikor mentünk haza.volt időm felvenni mert 2 oràt vàrtunk a zàròjelentèsre ...... :-)
2013. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Augusztusban szülök,így olyan nagy hideg csak nem lesz tán,max esős idő.Azt hiszem inkább készítek ki ruhát,a párom ki tudja mit adna rám.:-)
2013. júl. 22. 15:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen,ezért is gondoltam h előre készülök,ha netán magzatvizes lenne a kocsiban,vagy leizzadnék odafele úton.
2013. júl. 22. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a baba és a saját hazamenős ruhámat is bevittem már szüléskor.

Mindig két csomaggal mentem szülni, egy szülőszobással (csak ami a szüléshez kell, meg közvetlenül utána), és egy másikkal, amit a kórházi tartózkodás alatt használtam. Utóbbiba tettem a haza menős cuccot is.

De évszaktól erősen függ, én mindhármat meleg időben szültem (pedig egy tavaszi egy nyári és egy őszi :), úgyhogy csak tiszta pólót tettem be, a nadrág megfelelő volt, kicsit szűkebbre állítva.

2013. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is augusztusban szültem tavaly. Volt egy csinos, térd alá erő nyári ruhám, ami nem kismama ruha volt, a terhesség vége felé hordtam utcára. Ebben jöttem haza is, igaz akkor már nem ért le térd alá, és kicsit ki is nyúlt:) De kényelmes volt nagyon, és végül is csinos is, ha ez számít:)De én egy ágyas szobában voltam, a férjem bejött minden nap, így meg tudtam mondani, ha kellett valami. Így is végül nem azt a ruhát hozta be a babának, amit kértem, de nem volt baj:)
2013. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülésnél elfolyt a magzatvizem, szóval mindent haza kellett küldenem. Az első alkalommal a férjem addig rámolt otthon ("rendet csinált"), míg a kikészített ruháimat is elrakta a szekrénybe, és csak a babának hozott hazamenős ruhát. Mivel hétköznap volt, óriási dugó a városban és 40 fok, nem akart hazamenni a ruhámért, így abban voltam kénytelen hazamenni, amiben a kórházban voltam. Másodszor már nem felejtette otthon, igaz kb. fél óránként hívtam, hogy biztosan berakta e gyerekholmi mellé. Szóval jól teszed, ha előre kikészíted magadnak. Sok boldogságot!
2013. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!Biztos ami biztos,inkább kikészítem mindkettőnkét.Belehajtom egy szatyorba,és belerakom a hordozóba,úgy biztosan nem felejtődik itthon.:-)
2013. júl. 22. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy terveztem, hogy abban jövök haza, amiben bemegyek, de valamilyen úton módon a férjem hazavitte a ruháimat, cipőstől.

Úgyhogy megkértem hogy hozza vissza mikor hazamegyek, de valahogy a cipőről megfeledkezett, úgyhogy papucsban mentem hagytam el a kórházat...márciusban :)

Szerencsére kocsival mentünk haza :)

Sógornőm is hasonlóan járt, neki is hazakerültek a ruhái, mert több, mint egy hétig benn voltak szülés után. A drága apuka pedig semmi hordható ruhát nem talált a szekrényben, egy régi rövidgatyót vitt be, amit már régen festéshez, és házimunkához használt anyuci :) Majd elsüllyedt szégyenében szegénykém :)


Pedig hozzáteszem egyikük sem egy élhetetlen, link alak! De ebből mégis azt kellett leszűrnöm, hogy jobb mindent készen eléjük rakni, hogy ezt majd hozd be, és kész :)

2013. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!