Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondják, hogy óriási...

Miért mondják, hogy óriási pocakom van?

Figyelt kérdés

168cm,63kg vagyok úgyhogy 10kgt híztam mostanáig.

Idegen emberek is meglepődnek,hogy még csak 25 hetes vagyok.

A hasam körfogata 93cm köldök alatt mérve.

Szerintem nem olyan nagy.

Úgy idegeseít...

Múltkor is megkérdezték,hogy hány baba van bent?áááááá

25+3hkm


2013. júl. 22. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Tolem is mindig kerdeztek, de nem foglalkoztam vele. Az a lenyeg, hogy egeszsegesek legyetek :)
2013. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lányommal mikor terhes voltam óriásinak éreztem a hasam..mások szerint nem volt olyan nagy.3450 grammal és 54 centivel született. Fiammal nem gondoltam olyan nagynak a pocim, de ugyan így jártam mint te.Mindenkinek kerekedett a szeme mikor meglátta a hasam.Őt 4100 grammal, és 57 centivel szültem.Mindkétszer 8 kilót szedtem fel összvissz.

emiatt ne idegeskedj...szerintem..

2013. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok, és anyukám közölte, hogy neki szülés előtt volt ekkora hasa... :-/ amúgy meg mindenki 28 hetesnek néz. Pedig eddig 2 kilót híztam össze vissza, és előtte sem a hasam volt erős, hanem inkább a fenekem. Szóval a fene se tudja, mitől alakul ez így, szerintem ne foglalkozott vele, viseld büszkén! :-)
2013. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden kismama hasa nagy, és szinte mindenkin megbotránkoznak az emberek, kivéve azon, akinek tényleg pici a pocakja, de akkor meg ugye az a téma, hogy miért olyan pici. Én is majd megőrültem amikor mondták, hogy "jó nagy hasad van, biztos óriási baba lesz!". Ilyen baromságot! Aztán persze alig volt 3 kiló! Ne is foglalkozz velük, egyeseknek minden kismamahas óriásinak tűnik.
2013. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyetek fel már egy ilyen óriási hasat, hagy nézzem már meg.
2013. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 reni0929 ***** válasza:
én 17 hetes vagyok és ugyanekkora a hasam:)
2013. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok! Itt van az óriáshasam! 26. hét és a kiírt napon. :)

[link]

2013. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki mondja, de pont leszarom. Tényleg nagy, de én örülök neki, hogy nagy.:)) Legalább látszik, hogy babám lesz és büszke vagyok az én kicsikémre!
2013. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!