Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem tudom a babám nemét,...

Még nem tudom a babám nemét, és teljes kétségbeesés határán vagyok! Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

3. gyermekemet várom és már a 28. hetet taposom. Van már 2 fiam,és nagyon szeretnénk egy kislányt. Az uh-on még mindig nem tudták megmondani ki is az én pocaklakóm. Imádom a fiaimat,de LÁNYT szeretnék. Tudom, most sokan gondolják,hogy mindegy csak egészséges legyen.... Ez valóban így van,csak... az első gyereknél magyarázzák ezt nekem a 3.-nál NE!!!!

Amint belém hatol a gondolat,hogy még egy fiam lesz a sírás kerülget. El sem tudom (és nem is akarom ) képzelni. Ismerve magam imádnám őt is, de most még a hideg is kiráz ettől a gondolattól.

Kérlek csak akkor válaszolj, ha értelmeset tudsz válaszolni. A sablonok nem vigasztalnak.....


2013. júl. 22. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ennél nagyobb bajod sose legyen:)

menj el egy rendes 4D-re, ott megmondják már simán, és megnyugodhatsz.

2013. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
28 hétre a fiúk kukiját szinte mindig látják, szóval szerintem lány lesz. Egy szemérmes kislány. Esetleg 4d uh-ra elmehettek ott hátha látnák. Nem tudom ez lehet elég sablonos válasz volt, de nem látok a hasadba ahogy az orvosk sem így bocs, de csak ennyit bírok írni.
2013. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nyilván a nemében nem tudtok segíteni. Ezzel tisztában vagyok. :) A lelki oldala érdekelne,ki,hogyan viselte? Nem gondolom,hogy más nem járt így. Viccből szoktuk mondani,hogy plasztikai sebésszel az oldalamon megyek szülni. (ez persze csak vicc) Másik 2 terhességemnél nem éreztem ilyet,de most sokszor magamtól megijedek,és lelkiismeretfurdalásosom van az érzéseim miatt. :(
2013. júl. 22. 17:39
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
tuti lany lesz!
2013. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg nem tudod biztosan a nemét, ne ezen aggódj. Ráérsz akkor is agonizálni ezen, amikor már biztos vagy benne, hogy fiad, vagy lányod lesz.

Ha már most ezen pörgeted magad, megfosztod saját magadat attól, hogy tényleg megéld a várandósságot. Gondolkozz szép nevekben (fiú- és lánynevekben egyaránt). Ha megtalálod a neked megfelelő fiúnevet (is), szerintem másképp fogod látni az egészet. Én legalábbis így voltam, csak fordított helyzetben: nagyon fiút akartam, kiderült, hogy lány, megtaláltam a világ legtökéletesebb lánynevét és már kifejezetten vártam, hogy végre a kezemben tarthassam és nevén nevezhessem a lányomat... :)

2013. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűtudatod, vágyaid lehetnek és egészen biztos, hogy bármilyen nemű is lesz imádni fogod. Esetleg ha 3 fiú, akkor lehet 4. gyermekben gondolkodni :D Vannak praktikák a fiú-lány módszerre, nem 100%, de próbálkozni lehet, bár erről már lecsúsztatok. Itt olvastam nem rég, hogy a 140 alatti pulzusú magzatok általában fiúk, a 140 fölöttiek lány, megkérdezheted a dokit erről is, mennyi a baba pulzusa. 4D uh biztosan látnák már.
2013. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagy? Menj el a 4d Genesisbe. Ott tuti megmonjak!!! 31hkm
2013. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia! Ez érdekes,nekem is 2 fiam van és a 3. babámmal vagyok a 28.hétben.Valamint ugyanígy éreztem én is..mindenképp kislányt akartam,de a 26,hétig nem mutatta meg mije van..:)

Már aludni sem tudtam rendesen,és amikor elaludtam egy kis időre,akkor is folyton azt álmodtam,hogy fiam van,de valami rémes dologgal mindig vegyült az álom...Aztán fogtam magam és elmentem 4D ultrahangra,ahol egyértelműen kiderült,hogy: Kislányom van! :))) Elsírtam magam,és napokig el sem akartam hinni.:)De a legrosszabb a bizonytalanság volt az egészben..még az is jobb ha kiderül,hogy fiú, és akkor rá tud az ember készülni lelkileg.

2013. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja természetesen örömömben sírtam :D
2013. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
az 5.válaszolónak teljesen igaza van és én is ugyan abban a cipőbe jártam, miota az eszem tudom fiút szeretem volna, mikor megtudtam h kislány hát elkeseredtem, aztán megtaláltam a tökéletes nevet és már annyira megszeredtem a pocaklakom!!
2013. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!