Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baba van a dologba?

Szerintetek baba van a dologba?

Figyelt kérdés
Sziasztok !! Segítsetek már ha tudtok !!! Múlt7en együtt voltam a párommal védekezés nélkül és tegnap is védekezés nélkül !! Tegnap este ahogy ki mentem a wc-re pecsétes világos piros vérzést tapasztaltam... utána hajnalba ismét ki mentem wc-re egy barna pötty volt már csak !!! Reggel mikor felébredtem semmi nem volt.... viszont most világos barna folyásom van !! Szerintetek meg van rá az esély hogy az első aktusból baba lehet ? Vagy ezt most mit jelent ??
2013. júl. 23. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel védekezés nélkül szexeltetek, megvan az esély a terhességre. Viszont az is lehet, hogy csak pl méhszájseb vérzett ha esetleg kicsit erősebben, durvábban csináltátok, és attól volt a vér és a barna. Várd meg hogy megjön-e a menszid, ha késik 1-2 napot, akkor tesztelj.
2013. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !!
2013. júl. 23. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!