Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1hete késik a menstruaciom....

1hete késik a menstruaciom. Csináltam tesztet de még negatív :- ( Ennek ellenére lehet meg baba a dologba?!

Figyelt kérdés

2011 márciusa óta szedtem fogamzásgátlót amit novemberben abbahagytam!

De decemberben megjött normálisan a menstruaciom és januárban is igaz 3nap késéssel s nem is tartott annyi ideig mint szokott ( 30-án este megjött s 2-án nem volt semmi. )

A parommal rendesen élünk nemi életet!

Megszakitassal védekezünk !

Most lassan egy hete késik a menstruaciom!

Csináltam tesztet igaz nem első vizeletből de negatív lett sajnos... Február közepén is csináltam tesztet az is negatív lett:-( De vannak apró jelek amik utalhatnak arra hogy kismama lennék!

2007 óta kezelnek petefészek cisztaval ami soha nem jelentett gondot a ciklusomba! 



2013. márc. 6. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

1 hèt késés után ki kéne mutatnia a terhességet, 100% nem vay terhes!

Menj el orvoshoz, lehet hormon problémáit lettek, vagy más...

2013. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timcsikusz ***** válasza:

azért azt nem kéne kijelenteni hogy 100 százalékig nem terhes nem vagy orvos sztem...

hallottunk már olyat hogy valakinek 2 hét kellett mire lett annyi HCG a szervezetében hogy kimutassa a teszt,

ne érts félre én nem mondom hogy terhes vagy isten ments

ha továbbra sem jön meg csinálj ujabb tesztet éa ha az is negatív akkor majd menj el dokihoz

2013. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem 100%, hogy nem vagy terhes (egyik babámnál nekem is csak 9 nap késésnél lett pozi a teszt), de mivel cisztáid is vannak, ne éld bele magad! Remélhetőleg pár nap alatt kiderül, mi a helyzet!
2013. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy a ciszta miatt is késhet még ok mástól..... ( felfázás, stressz, fogyás hízás stb stb )

3 havonta járok a doktornőmhöz ellenőrzésre tehát nem vagyok tudatlan ilyen téren.....:)

Csak szeretnék már babát ezért reménykedem.... ÉS mint említettem soha de soha nem késett még ennyit... Meg vannak apróbb jelek is amik arra utalnak hogy lehetek akár az is.... Ma mondjuk úgy fájdogál a hasam de tompán mintha megakarna jönni....?!

14-re van időpontom pont a következő kontrollra .... tehát akkor kiderül :)

2013. márc. 6. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem több mint két hét késés után lett pozitív, szóval még ne add fel, de ne is éld vele magad! Szorítok!
2013. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem élem bele magam még semmibe sem....:)

De jó lenne ha babóca miatt késne s nem pedig a ciszta miatt.....:S :)

2013. márc. 7. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!