Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belélegeztem egy kis hypót!...

Belélegeztem egy kis hypót! Lehet baja a babának? Átjut a placentán?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok
2008. jún. 26. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez történt velem is kb a 23. héten, meg is ijedtem, de végül semmi baj nem lett.

Lehet kapni ilyen takarítós maszkokat, azonnal vettem is. Megéri mert utána nem kell ilyeneken gondolkoznunk.

De szerintem ne félj, nem lesz baj.

2008. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tettem a szám és orrom elé egy törölközőt, de úgy érem benne van még az orromban a szaga...kicsit most beszartam...
2008. jún. 26. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem többet árt a gyerkőcnek, ha a fővárosban sétálsz, vagy egy zsúfolt buszpályaudvaron kell végigmenned naponta 1-2-szer (mint nekem :( )

nyugi, nem hiszem, hogy úgy van a tested kitalálva, hogy ettől baja lehet a babának!

2008. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi lányok, de azért még egy kicsit fosok....
2008. jún. 26. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se aggódj! Egy alkalomtól nem lesz semmi bajotok, a picikédnek sem. Menj ki kicsit a friss levegőre és felejtsd el, ne morfondírozz ezen, az idegeskedés többet árt.
2008. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utána jól bekrémeztem az orromat és annak az illatát éreztem :) Azóta sincs semmi baj a terhességemmel.
2008. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!