Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet / kell felkeresni...

Mikor lehet / kell felkeresni a védőnőt? Az első labor után?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, amikor papírod van a nőgyógyásztól, hogy fennáll a terhesség, és legkésőbb a 12 hetes vizsgálatok előtt kell, mert ahhoz kell a kis könyv, amit a védőnő ad.
2013. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy zajlott, hogy a nőgyógyászom a 6. héten megállapította, hogy van egy embrió, de még nem vert a kis szíve. A 7. héten a kórházban csináltak egy ultrahangot, majd a 8. héten mentem vissza a nőgyógyászomhoz, aki még egy ultrahangot csinált és adott "beutalót" a védőnőkhöz. Rajta volt a telefonszám, felhívtam őket, elmondtam, hogy hol lakom, adták az illetékest, és aztán lefixáltunk egy időpontot. Közben intéztem az időpontot az első laborra, illetve kaptam beutalót EKG-ra, és előre a 12. heti uh-ra. 1-2 napon belül lementem a védőnőhöz, aki kiadta a kiskönyvem, és nagyban örült, hogy már vannak előre időpontok. :)


36 hkm

2013. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor adják ki a kiskönyvet, ha megvan a papír a nőgyógyitól, hogy van szívműködés. Nekem azt mondta, hogy a labor és EKG eredménnyel menjek, úgyhogy elintéztem azokat, és olyan sokára kaptam időpontot a védőnőtől, hogy a 12. hetes ultrahang és kombinált teszt eredménye is meglett akkorra. Örült a védőnő, hogy ezek már megvannak, rögtön be is írta az eredményeket a kiskönyvbe.
2013. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!