Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben mire gondoljak?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 27-29 naposak, jelenleg a pé. utáni 8. napnál járok. Már vagy 2 napja gyenge vagyok, ma volt egy pici hőemelkedésem, viszont eddig úgy gondoltam, biztos influenza vagy valami más miatt. Kb. 6 nap van még a menzeszig, ma reggel 1 órán keresztül szurkált a bal petefészkemnél, majd délelőtt borzasztó hányingerem volt. A párommal kb. 1-másfél hete lehettünk együtt. Ti mit gondoltok, beágyazódás történt, vagy tényleg csak valami influenzaszerű betegség áll a háttérben? Előre is köszi a válaszokat:)

2013. júl. 24. 01:30
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem feltettem már a teherbeesés rovatban, de sajnos nem kaptam választ senkitől:/ sajnos az orvosomtól jelenleg 200 km választ el, remélem, legalább itt kapok addig pár megnyugtató választ.
2013. júl. 24. 01:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem jellemző a terhességi rosszullét.
2013. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A terhességi rosszullét a legtöbb esetben később van, terhességhez még elég korai lenne.
2013. júl. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából a petefészek szurkálást nem tudom hova tenni, soha nem volt jellemző, hogy mensi előtt görcsöljek, remélem hamarosan megjön:)
2013. júl. 24. 02:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Reméled hamarosan megjön, ezek szerint nem szeretnéd, hogy baba legyen a dologban?!

A petefészek szúrkálás jellemző ebben a korai időszakban. Nekem mindkét terhességemnél még a kimaradt mensi előtt jelentkezett ez a szúrkáló érzés. Egyébként azelőtt sosem éreztem ilyet, úgyhogy biztos voltam benne, hogy sikerült a baba mindkét esetben. :)

2013. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, miért baj az, hogy 22 évesen még nem akarok anya lenni? A párommal egyébként óvszerrel védekezünk, mert nem szedhetek tablettát. Még soha nem lyukadt ki, és félek, hogy most ez történt, ezt meg lehet érteni szerintem.
2013. júl. 24. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nem mondtam, hogy baj, ha nem szertnél még babát, mindenkinek saját dolga eldönteni, hogy akar- vagy sem. Csak a tisztánlátás érdekében kérdeztem rá, mert a kérdésnél azt gondoltam, hogy szeretnéd a terhességet, csak lentebb olvastam, hogy nem. Egyáltalán nem ítélkezni akartam, ne haragúdj, ha sértőnek érezted, nem annak szántam.

2013. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem én, valóban félreérthető voltam, a peteérést van, hogy "érzem", emiatt is voltunk óvatosak. Nem igazán mondanám, hogy most adottak a körülmények, kicsit félek is. Ha nem jön meg, veszek egy tesztet.
2013. júl. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!