Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ebben az esetben? Igaz lehet, vagy csak nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, sajnos neten és a távolság elég nagy közöttünk. Nagyon jókat szoktunk naponta beszélgetni, kölcsönösen tetszünk egymásnak meg minden, de 2 napja az illető azt mondta, hogy ezen a hétvégén nem tudunk beszélni, mert elutazik egy Wellnes hétvégére egyik ismerősével (nem mondta, hogy ffi vagy nő) ugyanis az illetőnek megmaradt egy csomó utazási csekkje és kár lenne értük. Kicsit furcsának találom az egészet így, hogy épp Valentin nap is beleesik ebbe a hétvégébe. Ti mit gondolnátok helyemben?
2009. febr. 13. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
De mért baj ha mondjuk pasival van?TE nem vagy neki senkije,nem ismer személyesen,és Te sem őt.Kérdezd meg tőle hogy kivel ment (de szerintem nincs közöd hozzá,meg ha már most féltékenykednél akkor mi lesz később?!)De lehet hogy semmi köze nincs a Valentin naphoz,és az is lehet hogy csak egy barátnőjével megy.
2009. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hány évesek vagytok, hol laktok és mióta ismeritek egymást? Ez is sokat számít ám. Mert ha csak pár hete, akkor érthető a viselkedése. Kérdezz rá bátran mi a helyzet.
2009. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarlak negativ dolgokkal lehangolni, de en biztosan semmi jora nem gondolnek ... Sajnos az en velemenyem az , hogy akar ffi, akar no az ittao biztosan nem egyedul es nem egy baratnovel, haverral megy edes kettesben hetvegezni Valentin nap kozeledtevel! Ha nagyon sok csekkje van , miert nem teged visz oda , egy jo alkalom lenne, hogy szemelyesen is megismerjetek egymast!

En a helyedben sok remenyt nem fuznek ehhez a kapcsolathoz, bar elkepzelheto tevedek, de ennek szerintem kisebb a valoszinusege, mint annak, hogy valaki mas van a dologban es nem TE ! Beszelgetes ide , vagy oda , nem hiszem , hogy komolyan venne. Plane a neten ... azert a nagy tobbseg hulyere veszi a masikat(sajnos) es ez az igazsag !

Legy eros!

2009. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat. Ha pasival menne nagyon elszomorodnék, mert azt jelenti, hogy meleg, nekem pedig nagyon tetszik.
2009. febr. 13. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaj barátnőm is Valentín-nap körül ment hasonló okból. Nem az időpont volt a lényeg, hanem tényleg a megmaradt ü.csekk elköltése. Szóval lehet igaza van. De valóban lehet, hogy más ok is közrejátszott.
2009. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
* bocsi, tavaLY :$
2009. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én elég tapasztalt vagyok ezekben az internetes dolgokban, kapcsolatokban! Azt mondom neked, hogy amíg nem találkoztál vele személyesen, ne higyj el neki semmit!

Amúgy is, az még nem a világ, ha tetszik egy kép valakirol, lehet, hogyha igaziból találkoznál vele nagy csalódás érne! Van még millió pasi a világon, akikkel személyesen ismerkedhetsz meg, és még jól is néznek ki! Szerintem próbálkozz megtalálni a párod a realitásban, és ne az interneten!

Kulonben, ha látja, hogy nagyon fontos neked, és még csak nemis láttátok egymást, akkor nem lesz oszinte veled soha, mindig szépítgetni fog, és az lesz belole, hogy a végén már nem fogod érdekelni! Ne mutasd neki azt, hogy számít neked, csak írjkálj vele barátságosan, ne legyél "ráragadva"... Saját tapasztalat, remélem segíthettem!

2009. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!