Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy a doki a 12....

Normalis, hogy a doki a 12. uh-n megkerdezi, hogy erzem-e a baba rugasait?

Figyelt kérdés

TegnP voltam uh-n. A doki mindent alaposan megkerdezett. Mondta, hogy elegge mozgekony a kismano, majd rakerdezett, hogy nem.erzem a rugasokat?!


Ertem en, hogy.a.masodik gyereket mar elobb lehet erezni, de ez nem lenne kisse hamarabb?

Tegnap ota folyamatosan koncentralok ra, de ha fejen allnek, akkor sem ereznem.


2013. júl. 24. 04:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg erezheto a 12. héttől tobbedik terhesseg eseten, de ez nem jelenti azt, hogy kell is érezni.
2013. júl. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Az orvos mindig rá fog kérdezni, ez talán az egyik legfontosabb dolog. Az egyik barátnőm orvosa egyáltalán nem vette komolyan ezt a témát. Alig mozgott a gyerek, végül elhalt a magzat és magával vitte a barátnőmet is. Mindketten meghaltak!
2013. júl. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De hogy kell érezni a 12-ik héten.

A fontos hogy mozog a baba, de ezt ebben a kroban csak UH-al látják.

Èrezni 20-ik hét körül lehet, de aki a 23-ikon érzi sem baj.

Másodiknál a 12-ik hét körül már érezgettem, de nem akartam elhinni hogy az az. De csak nagyon ritkán, majd elünt ez az érzés és kb 16-ik héttöl igen erösen vissza jött.

2013. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Normális!

Az első terhességemnél is éreztem a 12. héten, hogy mozog, bár nem olyan erősen, mint ahogy a 14-15.héttől, mert akkor már sokkal erősebben mozgott, akkor már rugdosott is.

De ha rágörcsölsz, hogy mozog-e az sem jó, mert akkor mégúgy sem fogod érezni, de rendes rúgást nem érzel még 12 hetesen

2013. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 4. babát várom és a védőnőm tegnap azt mondta,h a 15. héttől érezhetem majd a mozgást. Holnap töltöm a 12. hetet.
2013. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én első babámnál a 15. héten éreztem először a mozgást. Most 13 hetes kismama vagyok és a napokban éreztem "furcsa dolgokat", mondtam is a férjemnek, hogy lehet már érzem a mozgását, de magam sem akartam elhinni. De jó, hogy írtátok, hogy előfordul, hogy ilyen korán lehet érezni, most teljesen fel vagyok dobva tőle.:)

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2013. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fura, mert nem vagyok vekony. A lanyom utan maradt rajtam, igy csoda lesz, ha a zsirparnaktol a 20. heten.erzek majd valamit.

Raadasul a lanyom se volt egy "hiperaktiv" odabent. Neha bejelentkezett, hogy meg odabent van,.de nem vitte tulzasba a mozgast.

Akkori orvosom megnyugtatott, hogy nincs semmi gond. Vannak ilyen keves mozgast igenylo magzatok.

Az akkori vedonom meg mar a.16. hettol paraztatott, hogy figyeljem es figyeljek oda, mert ebbol nagy baj lesz, ha nem erzem.

Gondolom az elhalasra gondolt. Bar mindog mrgjegyezte, hogyha nem mozog, akkor tenni kell ellene.

De megis hogy?! Szoval vicces volt.

Arrol nem beszelve, hogy a lanyomat 25. hettol ereztem elsonek. Pedig akkor meg csak.+5 kilot.hiztam es 50 kiloval kezdtem

2013. júl. 24. 08:44
 8/9 Timcsikusz ***** válasza:

Én 3.babámat várom és 15 hetesen éreztem először ezt a mostanit.

És még a védőnő megkérdezte hogy biztos azt érzed:D?

Mondtam neki hogy igen biztos:)

Nem értem miért kérdezte a doki ezt tőled.

30hkm

2013. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt 12 hetesen éreztem. És nem vagyok vele egyedül.

Persze ez nem azt jelenti, hogy ha te nem érzed, akkor tuti gáz van. Majd fogod érezni. Ennyi.

2013. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!