Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte a magzatmozgás...

Ki mikor érezte a magzatmozgásokat először mellső fali lepénynél? én 15 hetes vagyok, de már többször éreztem remegő érzéseket, nagyon várom már a rugdosást!

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem első baba, nem nagyon tudtam, hogy azt érzem-e, de így utólag nekem is először a 15-16. héten volt olyan érzésem, hogy ez már talán a baba. Olyan volt, mitha egy kismadár belül átrepülne a hasfalmon, csak néha véletlen lettené a lábát. Azóta már tudom, hogy az már AZ volt. Ugyanakkor én még most sem érzem igazán erősen, ill. a pocim se "remeg" közben (igaz elég erős alkat vagyok). Mindenesetre tényleg vicces és megnyugtató érzés. Boldog várakozást kívánok Neked! 21+5 hkm
2013. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Második babámmal volt mellső fali lepényem, 14-15 hetesen éreztem az első magzatmozgásokat félreérthetetlenül :)
2013. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 18 hetesen éreztem őt tutira. Előtte még nem tudtam 100%-ra kijelenteni, hogy Őt érzem, bár 1-2 héttel előtte is érezgettem már valamit. 21 hetesen kezdte az igazi rugdosódást, amit már kívülről is lehet látni. :-)

21+6 hkm

2013. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! aki tud még írjon :)
2013. júl. 24. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 19. héten éreztem először biztosra, de nekem is úgy volt, hogy előtte 1-2 hete már éreztem valamit, csak nem tudtam, hogy ez magzatmozgás e :)
2013. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,

én pontosan 16 hetesen éreztem először a Kislányomat, bár akkor még csak gyanítottam, h Ő volt. (mellső fali méhszájközeli lepénynél)

én buborékszerűt éreztem, mintha fel lennék fújódva.

azóta minden nap sokszor, nagyon aktív, már jól érezni, h mikor rúg és mikor bokszol :)

24+5 hkm, 1. baba

2013. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes voltam, mellső fali lepényem van.
2013. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Reni0501 válasza:
Én 17 hetesen éreztem a kisfiamat, először csak ilyen bökdösés volt:)Akkor már tudtam hogy ez csak ő lehet!Most már sokat rugdoskodik, annyira édes.Imádom a kis drágámat:)27+3
2013. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel hátsó fali 14. hét. A másodikkal állítólag előbb érezni. Viszont azt is olvastam, hogy a mellső falival később érezhető. Vele is a 14. héten éreztem először.
2013. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!