Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy az első terhességemmel nagyon vizesedtem már a 14. héttől, a második terhességemmel is fogok vagy ez ember függő?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan vizesedtem plusz magas vérnyomás persze az orvosom nem vette figyelembe hiába mondtam neki illetve hiába értesítette a védőnő a kis könyvben.Már a 36.héten meg kellett volna császároznia de nem tette és majd nem rosszul sült el a dolog.

2013. júl. 24. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A toxémia nem egyszerű vizesedés, arról nem tudok tapasztalatot.

Én az elsőnél nagyon vizesedtem, a másodiknál nem. Viszont a másodikkal, már az elején nagyon visszafogtam a sót is, a végén sómentes diétát tartottam.

2013. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányommal a 30. héttől vizesedtem és az elejétől magas volt a vérnyomásom!


Most 24 hetes vagyok, még ebbe a nagy melegben sincs jele a víznek és a vérnyomásom alacsony! Most is kis lány lesz

2013. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tervezzük a második babát de nagyon félek!Annyira megviselt.Éjjel-nappal feküdnöm kellett ha kimentem a mosdóba rosszul lettem rögtön felment a vérnyomásom!Lábamat megnyomtam folyt a víz belőle!Orvosom beküldött a kórházba hogy feküdjek be de ott közölték velem hogy mivel az orvosom csak bevándorló munkás nem foglalkoznak velem se gyógyszer se semmi így saját felelősségemre hazajöttem és házi orvoshoz fordultam aki adott vérnyomás csökkentőt ez a 32.héten volt.Tudnék még mesélni!

Plusz 30 kiló sok volt a víz.

Só mentes diéta szinte elejétől.Orvos szerint sokat igyak a vizesedésre, védőnő szerint ne igyak sokat csak öblögessem a szám abban a nagy hőségben!

2013. júl. 24. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy sokat kell inni, csak nem mindegy, mit. Alacsony Na-tartalmú víz a legjobb.
2013. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!