Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mennyit híztatok...

Kismamik ti mennyit híztatok terhesség alatt eddig? Aggódom egy kicsit.

Figyelt kérdés
Most járok a 29. hétben és eddig 15 kg jött fel. Eléggé vizesedek. Nem igazán látszik rajtam, hogy ennyit híztam volna. A dokim annyit mondott, hogy figyeljek oda a súlyomra mérjem a vérnyomásomat (irjam is fel) és sószegény ételeket egyek. Sok fog még feljönni rám? Ha igen akkor ezvégett bentfoghatnak a kórházba (ha a vérnyomásom jo, de jönnek a kilok)Többször eszek keveset.
2013. júl. 24. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én 27 hetes vagyok, +11 kg körül, de két babával, nekem erre is azt mondták, hát picikét sok. ha amúgy mindened ok, azt nem hiszem, hogy kórházban tartanának, de hogy minél jobban bírd, próbálj meg figyelni az étkezésedre.

azt sajna nem lehet megmondani, kire mennyi megy fel :(

2013. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elsőnél 15kilót de abból 5kiló víz volt ami egy hét alatt feljött! Másodiknál 9 kilót!
2013. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 24. 17:53
 4/17 anonim ***** válasza:
9 kg-nál járok, most vagyok 35 hetes.Ne aggódj, korábbi terhességnél rám is simán feljött kb 20-25 kg (már ekkorra ahol most járok), a szüléskor 10 lement rögtön aztán a maradék nagy része úgyis víz, azt pár hét alatt le lehet dobni:)
2013. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia!33 hetes vagyok, eddig 10kgt szedtem fel, de én is vizesedek picit!Doki nem modnta, h sok lenne a hízásom!
2013. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok es eddig +5kgnal tartok. Mondjuk en szerencsere nem vizesedek. Ebben a melegben meg alig birok enni, mindig gyomoszolom magamba a kajat:(
2013. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28. hetes vagyok, eddig 3 kilót híztam. Csodálkozom is magamon, mert az elsőnél sikerült 18 kg-ot felkapjak magamra.
2013. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kevesen vallják be az igazat.. Hidd el nekem..

Nem mindegy, hogy valaki úgy hízik 10kilót hogy mellé 165cm. És 70-80 kg.

Nézd én 31 hetes vagyok és eddig 15-16kg van rajtam. Szerintem 20kgvel fogom befejezni, vízesedek is eléggé.

Nyugi a legtöbb nő 15-25kg ot hízik a terhesség alatt:-))


A környezetemben senki nem úszta meg 19kg alatt.

Nekem a dokim erre soha nem mond semmit, mert nem vagyok kövér.

171cm és 75kg vagyok. Senki nem mondta eddig, hogy jaj figyeljél.


Amúgy meg sok folyadékkal több zöldséggel gyümölccsel minimálisan de kordában tudod tartani a kilók gyarapodását.

Most én is ezt teszem, és így egy hónap alatt csak 2,5 kiló jött fel:-)


31hk,

2013. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én most tartok +10 kg-nál a 33. héten. A dokim szerint ez teljesen rendben van, mivel nagyon vékonyan indultam neki a terhességnek, most vagyok 169 cm és 58 kg. Szóval attól is függ, mennyivel indulsz.
2013. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Én 169 cm-el és 74,5 kg-mal kezdtem. Elötte sem voltam sovány. Csak remélem a kilok végett nem fognak majd ben t a kórházba.
2013. júl. 24. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!