Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetesen fáradékony és lassú...

37hetesen fáradékony és lassú vagyok. Tényleg csak feküdni jó. Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?

Figyelt kérdés

Második baba. Nem szenvedek a meleg miatt, csak iszonyú lassú vagyok ahhoz képest,amilyen pörgős nő vagyok. A hasam borzalmas nagy. Nagyobb, mint az elsővel, pedig az is méretes volt. Alig bírok enni, mert nincs hely a gyomromban és nem sok étel esik jól. Muszáj volt figyelni a súlyomra,így megvan, hogy mit nem eszem egyáltalán. Pedig most pont olyan ételek esnének jól, ami hizlaló.Mondjuk már vagy 2hónapja semmit se híztam, csak a baba nő szépen. Tegnapi ultrahang alapján 3400gramm.

Nyitva is vagyok már, lazák a szövetek is, így bármikor indulhat a szülés. Persze én még minimum 10napig bent szeretném tartani.

Volna mit csinálni itthon még, de semmi erőm. A dolgok 95%-ban készen vannak, de fura, hogy nem akarok tenni-venni, csak ez a lassú csiga tempó és az állandó fekvés.

Lehet, hogy készülök a szülésre? A baba is így szeret lenni amúgy. Se ülni, se állni nem jó. Kis séta szokott neki tetszeni mostanában. De sokat már menni se bírok egyszerre. Fura, hogy így elhagyott az erő.


2013. júl. 25. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En meg csak 21.hetben vagyok, de hasonlóan mint te, saját magamhoz képest le vagy lassulva. Korabba

nKorabban a párom loholt utanam az utcán most en vánszorgom utána. Eleg ha vasarolok es megfozok es úgy elfaradok h. össze tudnék esni nekem első babam lesz, de nem gondoltam h.ilyen a terhesség. Főleg h elotte napi 12-13 ora munka siman ment



.

2013. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha a 37. hétben ezt érzed, akkor feküdj le és pihenj ha tudsz! :D


Én is így érzem magam, de nekem esélyem nincs pihenni! A 23 hós lányom egy örökmozgó!


De amúgy a front miatt lehet!


24+5 hkm

2013. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tök természetes, ugyanígy vagyok vele, ahogy te, csak nekem 3. baba. Semmi nem jó, de feküdni se nagyon, ülni sem, nagyon kínlódok. Nyitva vagyok én is, és folyamatos jóslók vannak, amik nagyon durvák, ráadásul már éjjel alig alszom. Az én hasam is hatalmas, pedig a baba 3,2 kg körül van, de mivel alacsony vagyok, nekem ez is nagyon nagy. Néha olyan kemény, hogy azt érzem, minimum 20 kiló, és alig bírom cipelni. Én is pörgős vagyok, de most úgy lelassultam. Én már 10 napig nem akarnám bent tartani, tőlem indulhatna, de ő jól érzi magát, hát legyen.

A gyerekekkel lemegyünk naponta a játszótérre, aztán hazavánszorgok, és ennyi mozgás elég is egy napra :)

Kitartást és könnyű szülést neked!

37+5 h km

2013. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ó, ne is mondd:)) Én 35 hetes vagyok, harmadik baba és az életvitelemből adódóan állandóan pörgök, napi 5-6 óra edésekhez vagyok szokva, meg ugye a gyerekek, házimunka, munka...stb.Most meg eldöntöm h pl kitakarítom a konyhát.Elmosogatok szöszmötölök és már érzem h na akkor üljünk le pihenni egyet.Fél óra pihi, majd megint csinálgatok vamit komótosan, megint pihi.Alig van energiám, pedig még az egyik szobát szeretnénk alaposan kitakarítani, átrendezni stb mire jön a pici.Nehezen haladok, na:)Időnként bosszankodok is rajta, h mennyire "ellustultam", pedig tudom, hogy ez ezzel jár :))
2013. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Ráadásul még úgy is megyek mint egy pingvin. 34hkm
2013. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Judyt77 ***** válasza:
Hamarosan 31 hetes leszek,de ma így is 13h-ra úgy elfáradtam, hogy úgy ájultam be az ágyba, mintha be lennék nyugtatózva. Délután is tettem vettem, de nem voltam magamnál rendesen. Pedig eddig csak közbe-közbe le kellett pihennem, meg időszakonként naponta aludnom. Remélem a front miatt van és hamarosan elmúlik. Mindenesetre neked már biztosan hamarosan elmúlik, mert megszülsz ;-) Kitartás és minden jót!
2013. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Judyt77 ***** válasza:
Ja, és a cukor miatt diétán vagyok és vagy nem ennék, vagy ha mégis megkívánok valamit, akkor azt nem lehet enni. TELJESEN megértelek!!
2013. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat.. Nekem elso babam van es vegig porogtem az egesz terhesseget. Erdekes annyi energiat adott h a fat is kitudtam volna huzni a foldbol. Telen 18fokban bugyiban atletaban ultem a ferjwm mellwtt (pedih amugy iszonyu fazos vagyok) rajta pedilg volt ket reteg midenbol... :)). El se hittem h szulni megyun amikor menni kellett. Konnyu szulesem vot pity putty megerkezett a lanyunk. Aztan kesz. Kintha epvagtak volna a lenduletet. Azota is mint egy tubus amibol kipasziroztak a tartalmat. Fel eves lesz a babocank es most kezdek rendbe jonni de eleg keserves q felepules... Nem is ertem. De inkabb pingvinesledtem volna terhesseg alatt es most lennek fitt es ude. :)
2013. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen érzem magam, közel a 37. héthez. Néha előrobban belőlem, hogy nah, hadd csináljak már valamit, viszont azok meg olyan ötletek, hogy a család azonnal lelő, hogy menjek a sunyiba pihenni inkább. Néha tényleg egy hegyet meg tudnék mozgatni, máskor meg egy heggyel sem lehetne megmozgatni. :) Ez nálunk annyiban problémás, hogy most fogunk költözni, és mindent szeretnék sk csomagolni és pakolni kifelé, de ha néha így lemerülök, mint az akku, akkor itt nem lesz nagy haladás, már pedig a baba érkezésére már ott kell lennünk! Még jó, hogy a család nagy és sokan ajánlkoztak segíteni. Nem tudom, mi lenne most velünk nélkülük.


Kitartás! Pár hét és kezünkben tarthatjuk a kis Törpördögöket! :)

2013. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is második baba, és szintén a 37. hétben járok. Engem az általad leírtakon kívül még a meleg is zavar, amúgy is alig kapok levegőt, mert folyton be van dugulva az orrom. Én mondjuk örülnék, ha a héten megszülnék, semmi okom rá, hogy tovább húzzam, persze nem rajtam múlik. Előző babám 34 hétre született, előtte végigdolgoztam, végigpörögtem a terhességet, semmi bajom nem volt. Akkor nem jutottam el eddig a terhességben, tehát ezek nekem első tapasztalatok, úgyhogy most nagyon nyügis vagyok már.
2013. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!