Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamik! Hogy vagytok...

8 hetes kismamik! Hogy vagytok? Hányadik baba?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia, pont ma rohantam az orvoshoz, mert reggel ugy begorcsoltem, hogy nagyon megijedtem.

Most lett volna a mensim ideje, meg a lombik miatt amugy is sok a folyadek a hasamban. :(

Most fekszem, pihenek.

Elso baba, lombik.

2013. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igaz, 7 hetes vagyok, 3. baba. Délutánra igencsak elfáradok, fejfájás, émelygés.
2013. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elsö válaszoló.PIHENJ SOKAT.MINDEN OK LESZ.
2013. júl. 25. 20:38
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én 7 hetes 5 napos vagyok,első babánk lesz,már nagyon várjuk,neveket is tudjuk!

Kicsit szenvedek ,mert nekem egész napos émelygésem van,5 percre sem tudok felkelni ,így a nap 24 órájában az ágyat nyomom,mert ma reggel is lementem pisilni és már öklendezve jöttem fel,hányás után sem jobb,de ez van :)

Te hogy vagy? Hányadik bébi lesz?

2013. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Èn holnap leszek 8 hetes.2.baba.Lányommal semmi bajom nem volt.Most bepótolom.Dèlutánra èn is elfáradok.A hasam akkora mintha 4-5 hònapos lennèk.
2013. júl. 25. 20:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem van olyan,hogy egyik nap szinte semmi bajom.másnap meg minden.A cicim az viszont mindig èrzèkeny.A melltartot nem is birom.Utrogestant kaptam a dokitol,ugyhogy nagyon vigyázok.Bár egy 3,5 èvessel elèg nehèz pihenni.
2013. júl. 25. 20:45
 7/18 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, koszi.

Nekem crinone-t kell hasznalnom, progeszteron potlas miatt.

Eddig is sokat pihentem, de nagyon faradekony is vagyok.

Cicim nagyon erzekeny nekem is.

Emelyges valtozo, neha van, neha nincs, de ha van, akkor egesz nap.

2013. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
sziasztok.én 7+4 napos vagyok ma,holnap megyek ultrahangra.Én is utrot szedek mert volt 1 napos barnázásom,másnap látott az orvos mindent rendben látott,és még sejthető szívműködést is,remélem holnap hallom majd a szívdobogását.Kicsit félek.Én is nagyon émelygős vagyok egésznap,ma reggel már hánytam is:/ és egésznap csak feküdnék:/
2013. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is csatlakozok a "8 hetesek" táborához. Hétfőn voltam dokinál,hál Isten,minden rendben. Én is szinte egész nap émelygek,alig van étvágyam. Kicsit nehéz ez az eleje,de mindent kibírok,csak egészséges legyen a baby.

Mekkora a babátok mérete? Ja,nálunk ő lesz a 3.:)

2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nekem 6 hetesen volt 4,8 mm.legközelebb 2 hèt múlva megyek.dokihoz.arra gondoltam,hogy ha már igy összejöttünk itt,akkor irhatnánk hogy mizu.ki mikor volt dokinál ès mivolt stb
2013. júl. 25. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!