Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős görcs, barnázás, ugye...

Erős görcs, barnázás, ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Nagyon félek! Június elején menstruáltam utoljára, terhes lettem, 7 hetes vagyok. Most teljesen olyan érzés, mintha meg akarna jönni. Erősen görcsölök és barnáztam is. A hasam alja pedig kívülről teljesen érzéketlen lett újra, mint első lányom császározása után. Holnap indulnánk nyaralni kocsival, 8 órás út, de most sem otthon vagyunk már. Viszont otthon sincs orvosom 2 hétig. Mit tegyek?! :(
2013. júl. 25. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én azért megnézetném magam az ügyeleten.
2013. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyunk.. :(
2013. júl. 25. 18:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Menj be ügyeletre. Ne indulj neki ilyen hosszú útnak anélkül, hogy orvos nem nyugtatott volna meg. Arról nem is beszélve, hogy ahova mész, ki tudja, hogy fel tudsz e keresni dokit, ha baj van. Lehet, hogy 3x2 magnézium és pihenésen kívül nincs másra szükséged. Ha bemész az ügyeletre, akkor viszont említsd meg a dokinak, hogy utazni készülsz!
2013. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ja, hogy már külföldön vagy?? Valakitől kérdezz rá, hogy ott van-e ügyelet és nézd meg, hogy a biztosításod kiterjed-e ilyen ellátásra. Viszont mielőbb vegyél magnéziumot!!

3-as

2013. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ma reggel en is nagyon begorcsoltem, rohantam orvoshoz.

Sztem ugyeletre be kene menned, hogy megnyugtassanak.

Lehet, hogy kapsz Utrot.

2013. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem tudnád felhívni az orvosod, hogy mit tanácsol?
2013. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szóval vegyek be magnéziumot és pihi. A görcs pici időre majd elmúlt, de újra visszajött.. Az a baj, hogy már a barnából ilyen véreskés kocsonyás valami lett.. Itt nincs biztosításom, délután a csapat(ismerősökkel vagyunk) indulna tovább.. Kétségbe vagyok esve:(
2013. júl. 26. 00:38
 8/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, az egyetlen amit tehetsz, hogy veszel egy tesztet, és megpróbálod összehasonlítani a korábbival. Nekem volt 3 korai vetélésem, amikor ezt éreztem, már halványabb volt a tesztem jóval. Persze ez nem jelenti azt, hogy nálad is ez lesz. De ahogy látom, most nem tudsz orvoshoz menni, se orvosi tanácsot kérni.
2013. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Uhhh ...szegény...a véres kocsonyás valami nem igen jelent jót...mielőbb orvos!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de ez nem jelent jot.

Ha csak gorcsolnel, es nem lenne barnazas, vagy verzes, az meg a jobbik eset lenne.

En a helyedben hazajonnek. A tarsasag tovabb tud menni neljultetk, ti meg hazajonni?

2013. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!