Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek még terhesség...

Volt valakinek még terhesség alatt fenéktáji fájdalma? Önincs aranyerem, és nem is ott fáj, hanem a farcsont alatt kicsivel) 19+6 hetes kismama

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt/van ám! :-) Mondjuk nekem 10-12 órás ülőmunka jut, de rendesen fáj, néha oda, néha a hüvely és a végbél közé, néha a szeméremcsonthoz sugárzik ki. Neked most épp ott nyom egy ideget, 2 hét múlva máshol fog. Ha zárt a méhszáj és nincs más panasz, akkor ez - állítólag, bár még én is barátkozom a gondolattal - mind-mind normális. :-) 22 hkm
2013. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Nyúlnak az ízületi szalagok, inak, és az egész medence rész tágul. Nekem volt hüvelybe sugárzó nyílalás, hüvelyi "görcs", végbél és környéki húzódás, végbél körüli fájdalom. Valamint hát fájdalom, és 22 héttől derék és keresztcsont körüli fájdalom, főleg ha lefeküdtem. A derék fájdalomra egyébként jó volt ha egy viszonylag vékonyabb párnát tettem a popsim alá.
2013. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néhány napja járni is alig bírtam, üléskor is fájt és fekve is. Azt hittem, már sosem enyhül, de most picit jobb. Még mindig érzem, de már nem olyan tragikus. De szerintem lesz ez még rosszabb, ahogy változnak a dolgok. Sajnálom, hogy neked is van! 24hkm
2013. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez az érzés egy hete tart, van, h múlik, aztán visszajön. hétfön zárt volt a méhszáj, most viszont hogy visszajött a fájdalom ujra parázok.
2013. júl. 26. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan érzés, mintha becsípődött volna ott valami. Elég hamar kezdte, már pár hetes terhesen, volt, hogy csak sántikálva tudtam menni. Mára enyhült, de néha még most is belenyilall ha éppen úgy mozdulok, de szerencsére nem úgy, mint az elején, hogy napokig mozdulni is alig tudtam.

22+1 hkm

2013. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok: Nekem is ez a mániákus félelmem, hogy kifog nyílni a méhszáj :D Mondta a doki, hogy ne stresszeljek ettől időben észre fogják venni. Azt mondja az azért általában némi vérzéssel is szokott járni ha ilyen korán nyílik, valamint az múlni nem fogó érzésként fog megjelenni főleg járásnál mikor nehezedik rá a baba.
2013. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a múlni nem akaró érzés pontosan mi lenne, hol érezhető?
2013. júl. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!