Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdtetek vizesedni?

Hány hetesen kezdtetek vizesedni?

Figyelt kérdés
én 28 vagyok és a lábujjaim,sípcsontom körül meg a tenyerem vizesedik.

2013. júl. 26. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
én 38+2 hetes vagyok és lehelletnyit vizesedem csak...most kezdődött....igazából észre sem lehet venni
2013. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

22 hetesen de brutálisan...

A bokaláncom elszakadt... Nem vettem észre én nem tudtam mi az a vizesedés csak tudtam hogy rohadtul fáj a lábam...

Terhesség végére ha reggel beleerőszakoltam a lábam a cipőbe én azt le nem vettem semmi pénzért!

Még a kórházban is oxitocin terhelésen én sportcipőben hálóingben feküdtem az asztalon! Miután megszületett a Fiam rá 2 napra csak rosszabb lett! Fel se bírtam állni a lábujjaim tövénél hurkás volt a bőr, a bokacsontom meg alapból nem is látszott már addigra:S Sípcsontomat megnyomtam és azon röhögtem hogy milyen gödör maradt benne...

ilyesmi volt:

[link]



Nekem a csalánteát mondták rá... Valamennyit használt igyekeztem elkerülni a toxikózist (azt mondta védőnő hogy ettől bőven lehet)!


A szülés után mikor ment le víz olyan volt a lábam, mint a hobbitnak a filmben... A bokám szép vékony (már ahhoz képest amit előtte hónapokig nézegettem :) ) és a lábfejem meg vastag maradt... szülés után rögtön 9 kiló lement és rá pár napra még 12 kiló (az összes víz ami rajtam volt)

2013. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30. héttől. Sómentes diéta, mozgás.
2013. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 28. héttől. Tavaly júniusban szültem, piszok meleg volt már májusban is, az is hozzájárult. Isteni volt a szülés után kb. 2 héttel, mikor megláttam, hogy újra van formája a bokámnak.
2013. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uuuuuu...2.válaszoló biztos elég rossz lehetett :S remélem én nem járok így..:/ de az normális hogy a tenyerem meg az ujjaim is vizesednek?
2013. júl. 26. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen sajnos... Nekem mikor leszakadt a bokalanc akkor levettem a gyurut is gyorsan hogy az megussza a terhessegem vege fele meg akartam nezni feljon-e... Hat az elso ujpercre sikerult felhuzni... Nyaklanc a nyakamra volt feszulve a fejem meg olyan volt mint a lufi... Egy darab kepet nem csinalhatott rolam senki (mar banom...) a karacsonyi kepeknel en fotoztam mindenkit... Marcius 20.an csaszaroztak 10 nap tulhordassal. Hat a 10 nap alatt szerintem annyi feljott vizbe mint addig a terhesseg alatt.


Igyal csalanteat, valamennyit segit+ minimalis so! Pedig nekem terhesen a sozott szalonna volt a mindenem! :) ervagas volt a so mentes dieta!

2013. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!