Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek le volt maradva 1-2...

Akiknek le volt maradva 1-2 hetet az embrio, annak rendben ment a terhesség?

Figyelt kérdés
a menstruáció óta eltelt időhöz képest 1-2 héttel kisebb vagy az.ez gond?
2013. júl. 26. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem es nem lett jo veg... Elore is elnezesedet kerem! :( 9 hetesen mentem dokihoz es csak 7 hetesnek feleltunk meg... Kontrollokon minden rendben volt mindig, mondtak hogy kesobb foganhatott a pici. 12 hetesen ( mikor mar hivatalosan 14+4 voltam) a genetikai uhn leszurtek es megint kisebb volt kicsit. Elmentunk genetikai tanacsadoba es ott hiper szuper gepen fel perc utan kozolte a doki hogy terhesseg.megszakitast javasol mert nincs nyaka a babanak... A feje a torzsebol nott ki, azt mondta hogy ha netalantan sikerulne megszulni a korhazbol nem tudnam mar kivinni mert nem elne tul. Mikor zokogni kezdtem mondta a doki hogy oruljek hogy nem kell temetobe viragot hordjak mert 10-15 evvel ezelott a tudomany akkori allasa szerint megszultem volna ezt a gyereket... Valahol igaza volt!

Ugyhogy 15+3napin volt a mutet es nem voltunk cdak 12 hetesek..

Most majusban volt a mutetem.

2013. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2013. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Koszonom az egyutterzest
2013. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem így volt, és nekem sem volt jó vége. Kicsit több, mint 1 héttel volt kisebb, pedig pontosan tudom mikor fogant. Ezzel együtt okénak tűnt minden, volt szívhang is. De 4 héttel késöbb láttuk, hogy már 3 hete nem fejlődött tovább, nem is vert már a szíve:( Másnap missed ab.-om volt, sajnos.

Vannak pozitívan végződött ilyen esetek, de az én tapasztalatom, hogy általában nem jelent jót...Az előző terhességemnél minden rendben volt, pontosan akkorák voltak az ikreim, mint kellett lenniük, tehát ebből kiindulva én éreztem, hogy valami nem stimmel.

2013. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen, és minden rendben. Az első kettővel legalábbis, ők már nagyok. A 3. még a pocakomban van, az elejétől kb másfél-két héttel kissebb, remélem vele is minden ok lesz, 28 hetes vagyok. Ahhoz képest, hogy szerintünk mikor készült, ahhoz passzol a mérete, a mensihez nem.
2013. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát most kicsit megijedtem:/ de remélem velünk is minden rendben lesz.Eddig hétről hétre szépen fejlődik,nekem volt egy kis barna folyásom,lehet azért picit lassabban indult be a fejlődése,mert magzatmegtartót is kell szednem.
2013. júl. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!