Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok,...

5 hetes kismama vagyok, nagyon szúr a hasam. Minden rendben van?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam először orvosnál.Mindent rendben talált.Viszont az éjszaka arra ébredtem hogy nagyon szúr a hasam.(Köldöktől egy kicsit jobbra)Olyan érzés mikor futás után szúr az oldalad.Nem akar elmúlni már órák óta fáj.

Volt egy kis barnás folyásom is.De gondolom ez a rákszűrés miatt volt.Minden rendben van a babámmal???



2013. máj. 9. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én visszamennék sürgősen az orvoshoz. A vérzés sosem jó jel, főleg ha szúr is a hasad.

A rákszűréstől nem kéne vérezni!

2013. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
normális. nekem is így volt.
2013. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta hogy lehet hogy fogok egy kicsit vérezni,ne ijedjek meg.
2013. máj. 9. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja értem. (VAgyis nem értem miért kéne vérezni, én sose véreztem, három terhesség alatt sem).

Egyébként a szúrásra én is azt mondom hogy rendben van, de az furcsa, hogy órák óta fáj, mert a "normális hasszurka" koraterhesen inkább csak kis apró nyilallásokat jelent.


Én legalább felhívnám, ha lehet, vagy küldenék sms-t.

első

2013. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mármint a szűréskor nem véreztem, ez nem volt egyértelmű...

1

2013. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 9. 08:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is véreztem egy picit a szűrés után nekem is azt mondták ez normális! nem is lett baj!de ha izgulsz inkább hívd fel a dokid! nyugtatóbb hatása lesz annak mint ,hogy itt pár ember azt írja nincs baj de a másik fele meg ,hogy van!Boldog Baba várást!
2013. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz.Megvizsgált.Azt mondta hogy minden rendben van.Csak a rákszűrés miatt volt egy kis vérzés.
2013. máj. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!