Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bal fenekembe becsípődött...

A bal fenekembe becsípődött már egy jó ideje az ideg vagy valami. Háton szinte nem is tudok feküdni,mert becsípődik és úgy maradok! Mit tegyek, mi segít?

Figyelt kérdés
Ez már napi szinten jön elő,van hogy járás közben is becsípődik,és nem tudok tovább menni!Voltam régebben házidokinál,de azt mondta,hogy mozogjak többet,de ha úgy teszek,akkor még jobban és többször fáj!
2008. jún. 26. 21:30
 1/7 A kérdező kommentje:
16 hetes vagyok! Borzasztóan fáj,már sírógörcsöt kapok úgy csípődik!
2008. jún. 26. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hoyg rooszul írom, de ezt nevezik lumbágónak.
2008. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen de elmult 1 hét alatt,lehet,hogy nálad más a helyzet
2008. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy itt egy doki tud neked segíteni. Lehet érdemes volna felkeresnek egy természetgyógyászt, vagy csontkovácsot.
2008. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a hátamban szokott lenni ilyen, a két lapockám mellett. Árnika krémmel keni be olyankor a párom, és attól jó lesz másnapra. Ártani nem ártassz vele, mig nem jutsz dokihoz, próbáld ki. Drogériákban és gyógyszertárakban is kapni, gyógynövény, terhesen is használható. Nekem bevált.

2008. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez a panaszom, de nekem korábban nem volt ilyen, csak most a terhességem alatt. Kb. 3 hete kezdődött, és tegnap volt az egyetlen nap hogy nem jelentkezett. Általában este fáj, és főleg akkor ha sokat ülök vagy állok. Én elég sok magnéziumot szedek, remélem az segít, mert valóban szörnyen fájdalmas.

12 hetes kismama

2008. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lumbágó?És az kezelhető? Én is szedek magnéziumot,nem erre igaz,de nem segít!

Kipróbálom ezt az árnika krémet hátha...

2008. jún. 27. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!