Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel becsípődött a derekam...

Reggel becsípődött a derekam és azóta alig tudok járni. A körzeti orvos Fastum gélt ajánlott, de rá van írva, hogy terhesek ne alkalmazzák! Most mit tegyek? Nagyon fáj! 31 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyorsan megnéztem neked a pirulapatikán a betegtájékoztatókat, gyakorlatilag mindegyikre az van írva, hogy terheseknek nem ajánlott, a 24. héttől nem ajánlott, vagy nincs rá vonatkozó információ, így nem ajánlott.


Én terhesen a jégzselét használtam.

2009. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokidtól a Flector tapaszt, nekem azt lehet használni, persze nem állandóan de ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom. Én 22+4hetes vagyok és még nincs egy éve sem, hogy gerincsérvvel műtöttek plusz van még 1-2 belőle és elég gyakran fáj a gerincem. Szerencsére elég gyakran le tudok feküdni pihenni, de vannak olyan helyzetek amikor menni kell és ilyenkor nagyon jó szolgálatot tesz a tapasz.
2009. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Flectorra is rá van írva, hogy a terhesség 6. hónapjától nem használható :(
2009. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!