Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is nehezen birjátok a...

Ti is nehezen birjátok a vizsgálatok közötti idôt?

Figyelt kérdés
6 hetesen voltam dokinál.10 hetesen hivott vissza,de az mèg 2 hèt.Annyira nehezen birom ezt az idöt kivárni.Tavaly elvetèltem ès most elèggè izgulok, hogy minden rendben legyen.
2013. júl. 26. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak az uh-kat várom. A vizsgálatokról szivesen le mondanék. Jövőhéten kedden megyek a 12 hetesre,már nagyon várom. Én is 6 hetesen voltam először orvosnál,de engem 10 nap múlva rendeltek vissza.Mire idő pontot kaptam 13 nap lett belőle és napra pontosan 8 hetet mondott a doki. Boldog baba várást.
2013. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reni0929 ***** válasza:
mi 12 hetesen voltunk és 18. héten kell menni újra.de szerencsére az már jövő hét lesz:)
2013. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Èn is az uh-ot várom nagyon.Meg persze.azt,h a.doki azt mondja:Minden rendben.
2013. júl. 26. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mondd, egy örökkévalóság volt mindig a két uh közötti idő. A legrosszabb, hogy 18 hetes után csak 32 hetesen van a következő, ha nincs saját dokid, és csak a kötelezőkre jársz. 26 hetesen elmentünk 4D-re de főleg csak azért, mert már nem bírtam várni.
2013. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha magán doki mehetsz elöbb is, ismerek olyat aki gyakrabban járt csak mert szerette nézegetni. Ha kifizeted köteles menézni.
2013. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is folyton paráztam a korábbi vetélés miatt, de nem volt semmi gond. Ráadásul azért is izgulhattam, mert elöl volt a méhlepény, így a baba mozgásait alig-alig éreztem. Mindig az UH nyugtatott meg, hogy minden OK. Ettől függetlenül azért ne járj indokolatlanul sok UH vizsgálatra (a kötelezőkön kívül), mert ha nem is ártalmas, a babákat idegesíti, mert valamit érzékelnek belőle. Az enyém folyton nyugtalan volt, és menekült az UH vizsgálatok alatt.


Most már a második babámat várom, már kevésbé izgulok, mint az elsőnél. Most is rendben van minden.

2013. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon lassan telt az idő az elején (nekem is előtte volt vetélés), muszáj türelmesnek lenni, aztán majd gyorsabbnak fogod érezni az idő múlását. Ásd bele magad a munkádba, akkor jobban telnek a hetek. (Az első trimeszterben pont nagy hajtás volt a munkahelyemen és ez egy kicsit segített :)). A 12. hét után meg vehetsz szívhangfigyelőt és akkor két vizsgálat között meghallgathatod párszor a babát.
2013. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!