Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is akinek egész napos...

Van más is akinek egész napos erős hányingere van? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Én szó szerint pisilni,zuhanyozni tudok felkelni,nem hányok így sokat,mert fekve enyhül az érzés,de zuhanyzásnál (5 perc függőleges testhelyzettől) vmár hányok.

Max reggel agyok kicsit jobban,estére tetőzik a hányinger.

Ti mit tudtok vele kezdeni? Mit esztek,isztok? van valami módszeretek,amitől enyhül a hányinger fekvésen kívül??



2013. júl. 24. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hű ne is mond...:( minden kijött..az innivaló is. de viszont 3 napja hogy többet alszok éjszaka, alig vagy egyáltalán nem vagyok rosszul. kezdetben jó volt az hogy ettem 2 db jóreggelt kekszet rögtön ébredés után és nem voltam rosszul. meg 1-2 korty hideg cola is jó volt.
2013. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt erős hányingerem, csak enyhe émelygés, az viszont egész nap. Nekem a tejtől elmúlt. Volt, hogy egy nap 8 dl tejet is megittam. (A kalóriát számold bele a napi kajába.)
2013. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napja kezdodott, egesz napos emelyges.

A barackot kivanom, ha azt megeszem, egy idore elmulik.

Fekszem egesz nap, mert ha felallok, rosszabb.

2013. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül. Most voltam zuhanyozni,persze hánytam is,elég kellemetlen,de legalább tudom,hogy a baba fejlődik!

A barackot én is kívántam,számba vettem és majdnem hánytam tőle,szóval nálam úgy van,hogy amit kívánok,nem biztos,hogy meg is tudom enni.


Gratulálok nektek a babához :) én 7 hetes vagyok most.

2013. júl. 24. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Koszi, en is Neked. :)

Ma voltam pont s.o.sben az orvosomnal, mert reggel egy iszonyatos gorcsrohamom volt, nagyon megijedtem.

En 8 hetes vagyok.

2013. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia utolsó! És mindent rendben talált? Kaptál rá valamit? Láttad a babót? :)

Én jövő hét csütörtökön megyek megint,alig várom!

2013. júl. 25. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!