Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farfekvéses a babám,2111-es a...

Farfekvéses a babám,2111-es a méhszáj értékem, ma a második magzatvíz vizsgálatom után elment a nyákdugó. Szerintetek mire számíthatok? 40 hetes vagyok UH szerint, mensi szerint meg 38 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj fel a császárra..nekem a kórházban(Miskolc)volt egy szobatársam,akit faros babával fektettek be a 40.héten..vártak pár napot,hogy hátha megfordul a kisasszony a pocakjában,de nem tette..azt is mondták neki,hogy megpróbálják a természetes szülést.Félt tőle nagyon a szobatársam.Ha jól emlékszem május 9-re volt kiírva.Én 3.án felkerültem a szülőszobára hajnali 5 órakor..reggel fél8-kor volt vizit,és mondta a szobatársamnak a doki,hogy na akkor irány a szülőszoba.Teljesen meglepődött és váratlanul érte,mert senki nem mondta neki,hogy szülni fog aznap.A mellettem lévő szülőszobán előkészítették császárra,délelőtt 11-kor megszületett a kislánya.Az ő babája hamarabb született meg mint az én kisfiam. :)
2013. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
befordul magátol ha nem akkor császároznak
2016. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!