Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen ha még éretlen a...

36hetesen ha még éretlen a méhlepény, meddig húzhatom? Vagy egyáltalán nem baj ha még ilyenkor éretlen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 18:21
 1/3 Lues ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet. Engem is érdekelnének a válaszok! :)
2013. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az sosem baj, ha éretlen! (Sokkal nagyobb baj, hogyha a korai hetekben (korai huszonakárhányadikban) kezd el öregedni, mert akkor már egyre kevésbé tudja jól ellátni a babát tápanyagokkal.) Egyébként az egyéni tényezők mellett az egészséges életmód is befolyásolja a lepény érettségét. Azaz akik egészségesen élnek, később kezd el öregedni a lepény, de mondom, vannak egyéni tényezők is. Ha esetleg úgy mentek szülni, hogy még éretlen a lepény, az egyáltalán nem baj, nem okoz semmiféle komplikációt. A lepény elöregedése, azaz érettsége természetes folyamat, de ha nálatok ez nem indul be, az sem baj. Ettől még ugyanúgy meg fog indulni a szülés, szülhettek ugyanúgy természetesen, a szoptatásban sem fog akadályt jelenteni. nem törvényszerű, hogy elöregedjen a lepény. :)


37 hkm

2013. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Névtelen oldal, szóval lemerem írni, hogy egyáltalán nem élek eléggé egészségesen, sajnos dohányzok(napi 2-3szál), és azt eszek amit megkívánok, ugyanúgy teszek mindent mint terhesség előtt. Van hogy bevágok 4 sajtburgert, vagy hogy megiszok egy energiaitalt.

Azért tudom hogy ez nem jó, nem ez a protokoll, ezért is érdekelt, mert mindenhol azt hallani, olvasni, hogy ezektől öregedik/meszesedik a méhlepény, nekem meg semmi, teljesen egészségesek vagyunk a vizsgálatok alapján, az uh szerint most több mint 3kiló a drágám. Az elevitet szedtem eddig, most hagytam abba nemrég, a dokim tanácsára, a védőnő még szedetni akarja velem. Na mindegy. :)


Mégegyszer Köszönöm a kielégítő választ!

2013. júl. 28. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!