Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény érettsége kontra...

F_linda kérdése:

Méhlepény érettsége kontra baba állapota?!

Figyelt kérdés
Amennyiben a lepényem elkezd meszesedni a szülés automatikusan megindul majd? 38 hetes és 3 napos vagyok most, a dokim már a 36. héten azt mondta, hogy nem húzom a kiírt időpontig... Azt hittem ilyenkorra már megleszünk! :) A babám állapota nem romlik a túlérett lepény mellett?

2013. júl. 27. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már tényleg túlérett a lepény, akkor meg fog születni, ne aggódj. Nekem a 32. héttől mondták, hogy meszesedik a lepény, 37. héten spontán módon szültem. Szerintem ebből nem lehet baj, vagy annak más jele is lenne. Ne aggódj, kibújik a babád, ha már nem jó neki bent :)
2013. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!