Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzett valaki hasonlót?...

Érzett valaki hasonlót? (középidős fura hasfájás)

Figyelt kérdés
Bocs az intim kérdését, de más is érzett már olyat, hogy kis ill. nagywc-zés után még fáj, húzódik a hasa, fáj a farcsontja, ill. hogy amikor nagywc-re kell menni, akkor előtte szinte szúr vagy fáj? Abban reménykedem, hogy csak a baba nyomja a beleket, és attól van ilyen fura "mindig sürgető" érzés. Másfél hete voltam orvosnál, akkor zárt voltam teljesen és a vizelet gyorsteszt sem mutatott semmit baj (nem volt fehérje, cukor stb.). Köszi előre is a válaszokat! 22+2 hkm
2013. júl. 28. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyre nő a baba a pocidban. Ezek teljesen normális érzések.

Ennél még cifrábbak is jönnek később. :)

2013. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Voltak hasonló érzéseim. Olyankor mindig lefeküdtem kényelmes helyzetbe pár percre míg átment. Később már fájt a forgóm is, úgy éreztem széthullanak a csontjaim. Hasam is gyakran fájdogált, de a védőnő megnyugtatott, hogy a baba nyomja a belső szerveket.
2013. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a napokban gondolkodtam el rajta. Nagy wc előtt is érzem ezt a fájdalmat, és akkor is, amikor éjjel pisilési ingerre ébredek, gondolom akkor már nagyon kell, azért, és nagyon tud szúrni, fájni. Hosszabb séta közben pedig szét akar menni a farcsontom, medencém, úgy sétálok, mint egy öreg nagymama :) de vannak jobb és rosszabb napok, nem állandó :) 23+2 hkm
2013. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi...istemes még ez! :-) nincsen semmi baj, ne aggódj! Nekem a kislányom mindig lent van egész kisterhességem óta.

Most sem tudták megmérni normálisan a bpd-t mert annyira lent van és a hólyagomon. Nos, nyomja is :-))


31+2hkm

2013. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos normális, nyugodj meg. Nekem is volt hasonló, de nem szeretném leírni, mert megijesztenélek. Annyit viszont mondhatok, ha nem múlik ez az érzés, nézesd meg újra hogy zárt-e a méhszájad...
2013. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves utolsó, hát így is megijesztettél. :-) Azóta azért egy kicsit jobb, illetve kifejezettem csak wc-zésnél jelenkezik, amúgy nem görcsöl, nem szurkál. Másfél hét múlva megyek dokihoz, remélem addig nem lesz baj.
2013. júl. 28. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig azért mehetnél dokihoz hamarabb! Nem vagyunk egyformák, de mint mondtam, biztos elmennék holnap! A barnázás nem normális. Senki nem magyarázza el nekem. Beágyazódásnál lehet... Nekem nem volt soha!

Én a menzesz szerű enyhe fájásommal is mentem a 20. héten, pedig nem volt elviselhetetlen. A doki megvizsgált, és momdta minden rendben, azóta tudom, hogy ha úgy fáj nincs semmi baj!

31+2hkm

2013. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 29 hetesen kezdett nagy wc előtt szúrni az alhasam. Utána is kicsit még érzek olykor valamit, de perceken belül elmúlik. Nekem csak ilyenkor szúr, soha máskor. És nem is fáj semmim, nem görcsöltem még soha. Szóval nálam elég egyértelműnek tűnik, hogy egyre kevesebb a hely odabent.

30+2hkm

2013. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7. válaszoló! Honnan veszed, hogy barnázok? Egyáltalán nem. Szúró érzésre kérdeztem rá, ami nem görcs, egyszerűen kellemetlen, és kizárólag wc-zél előtt és után van, utána 4-5 perc múlva elmúlik. Persze, elmegyek dokihoz, ha rosszabb lesz, de tényleg minden apró fájdalommal el kéne mennem?
2013. júl. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!