Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy azért fáj többet...

Lehet, hogy azért fáj többet a pocakom a 2. babával, mert az első még kicsi (11 hónapos) és sokat emelgetem?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy görcsöl, az azért kicsit túlzás, csak gyakran kicsit fájdogál... Egy MagneB6-tól rögtön teljesen helyrejön, nem tudom, szerintetek mennyit szedhetek? Eddig egy nap csak 1 szemet szedtem, az után mindig jó, de azt általában délután, este felé. Reggel is szedhetek még egyet? Mert akkor lehet, hogy egész nap nem fájna egyáltalán. De ha nem jó, akkor nem veszek be annyit, teljesen elviselhető... Mit tanácsoltok?

Köszönöm a válaszokat előre is!

10 hetes kismama



2013. ápr. 15. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínű a szalagjaid nyúlnak. Én 16 hetes vagyok, a nagytesó 6 hónapos és 8 kg, nem mondom hogy sokszor kellemes emelgetni, dehát ez van.

Én a helyedben nem szednék ennyi magnéziumot az elején. Beszélj az orvosoddal, lehet hogy más miatt fájdogál.

2013. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Napi 2x1 simán lehetne magnéziumból szedni, később van olyan magnézium, amiben annyi mg van, mintha napi 2x4 magnéziumot szednél!!!

Nem terhese is lehet 2x1 szedni!!!

Nyugodtan vedd be ha jobb tőle!

2013. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedj nyugodtan reggel is magnéziumot, nem gond, ha ennyire korán kezded el. Én is így voltam, az elsővel nem fájdogáltam annyit, mint a másodikkal az elején.
2013. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 20 hónapos, és 15 kiló. Hat hetes vagyok. Itt ott meg meg rándul, de egyébként semmi gond.
2013. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :) Várok még válaszokat!

Én is úgy érzem, hogy nem okoz problémát az emelgetés, csak gondoltam, lehet, hogy e miatt fáj többet a pocakom. De végül is mindegy, mert ezen úgysem lehetne változtatni! :)

Akkor lehet, hogy ha igény lesz rá, akkor beveszek reggel is magnéziumot. Csak ugye szoptatom is még a lányomat, ezért is szeretnék vigyázni vele, nehogy túl sok legyen neki...

Jó babavárást a kismamáknak! :)

2013. ápr. 15. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szalagok nyúlnak, és nyilván erre a sok emelgetés "rásegít". Ne aggódj, szedj nyugodtan a 36. hétig akár 2x1 magnéziumot, főleg, ha úgy érzed, az segít ellazítani. Én fél-1 éve a 16 kilós 2,5 fél éves fiamat emeltem (elég sokszor kellett) még 8 hónapos terhesen is. Tartottam tőle én is, de nem tudsz mit csinálni, arra próbálj figyelni, hogy ne lendületből, hanem karból emelj.

Sok boldogságot, jó egészséget!

2013. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, köszönöm szépen! :) Igazából nem aggódom nagyon, mert a kislányom még (mivel pici) könnyű :), 7,5 kg. (Mindig is kisebb volt a többi ekkora babánál, hosszúságban is.) Szóval e miatt én nem nagyon aggódom, mert még anno vele is volt, hogy 9 hónaposan 10 kg-ot kellett emelnem, most meg még edzésben is vagyok, hiszen folyamatosan egyre nehezebb, ez szerintem így sokkal jobb, mint egyszer-egyszer a 10 kg. Csak azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy e miatt fáj most kicsit többször a pocakom. Bár pont most, hogy kiírtam a kérdést, tegnap és ma alig fájt. :)

Köszönöm a segítségeket! Kitartást minden nagy gyerekes kismamának, aztán jó babázást! :)

2013. ápr. 16. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi történt azóta? Rendben megszületett a baba?
2014. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen. :) 1 éve, nov. 14-én született meg 3920 g-mal és 59 cm-vel, és minden rendben volt végig. :)

Neked is hasonló gondjaid vannak?

2014. dec. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!