Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kisebb a babám 1 héttel,...

Ha kisebb a babám 1 héttel, ugye az nem jelez vetélést?

Figyelt kérdés
Mindent rendben talált az orvos,utrogestant is szedek,magzatmegtartás céljából.Még nem volt vetélésem,de rettegek.Szíve is dobog már,de kisebb egy picit.Ugye ez nem ad okot vetélésre?a vetélés mumustól félek.
2013. júl. 28. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Vetélés mumus?

Nézd, ha a szíve rendben van, és az orvos nem látott rosszat, akkor minden rendben van.

Nekem a babám 1 és fél héttel kisebb. Lehet később fogant neked.


31+2hkm

2013. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Még annyi, hogy ha 2-3 hét eltérés van, az nem kóros.
2013. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor szerinted biztosan nincs?Az a gond,hogy attól,hogy ver a pici szíve attól én még féltem őt.Pedig nagyon figyelek magamra.
2013. júl. 28. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg nagyobb majdnem egy héttel. Szóval ez ilyen :) Nem biztos, hogy pont "középidőben" fogant! A lényeg, hogy szeded az utrogestrant, az nagyon jó, én szedtem mellé még vitamint is (Femibion 800) és nagyon figyeltem magamra. A lényeg, ha erős görcsöd és vérzésed van, akkor azonnal doki, pici mensi szerű érzéstől viszont nem kell megijedni.
2013. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyém végig kisebb volt, a végén már egy hónappal kisebbnek mérték,de a lényeg,hogy teljesen egészségesen született!
2013. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezek csak átlagok, most mindenkinek más hosszúságú a menzesze is és a peteérés ideje is. szóval majd behozza a babóca ne aggódj. hány hetes vagy?
2013. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
9 hetes terhes vagyok,és köszönöm a nyugtatásokat,teljesen megnyugodtam,hála nektek:)
2013. júl. 30. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztosat senki nem tud mondani, csak a doki, de az is csak abban a pillanatban igaz, amikor az uh-t csinálja.

Megkérdezhetem, hogy a gyógyszert miért kaptad? Volt konkrét oka vagy automatikusan felírták?

2013. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
volt 2 csepp barna pöttyöm
2013. júl. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!