Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nő a petezsák, de nem látni...

Nő a petezsák, de nem látni az embriót. Járt már így valaki? Máj.11-én jött meg utoljára. Valószínű kisebb a terhesség, mint amit a korong mutat. HCG-m a vérben 44000. Izgulok.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hCG-d nagyon jó, mutatja, hogy fejlődik a terhesség. Nem tudom, hogy az embriót miért nem látni. Takarásban lehet? Van ilyen? A korong szerint 10. hetes vagy, akkor azért már látni kellene a babát, még ha a ciklusod végén is estél teherbe. A petezsák viszont valamiért nődögél. Mikorra kell visszamenned a dokihoz? Ő mit mond amúgy? Mert itt max. csak találgatunk.
2013. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jövő héten kell visszamennem. Igen, azt mondta a doki, hogy valószínűleg takarásban van, mert ráadásul hátrahajló méhem van, ami még jobban megnehezíti a nézelődést. :) Ő azt mondta, hogy a hcg alapján 5-7 hetes lehet a babám.
2013. júl. 17. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nekem sem látott először semmit a doki, mert tele volt a hólyagom :D Aztán utána is alig találta meg, bár nem mondta, hogy ez gond lenne, de most hogy mondod, nekem is hátrahajló, lehet, hogy ezért volt.

Nekem 7 hetesen 1995 volt a hCG-m, ami adott pillanatban biztató volt, de egy héttel később elment a babám. Ehhez képest a Te hCG-d nagyon magas, ami nem ok nélkül ennyi ;) Biztosan nem lesz semmi baj.

2013. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is mindig azt mondom magamban magamnak, hogy nem lesz semmi baj.
2013. júl. 17. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen géppel nézték? Nekem az SZTK-n még 8 hetesen sem láttak semmit, de a magánban ugyanaznap erős szívverésű, szép keringésű embriót láttak. :) Mensi szerint akkor már 10 hét felett voltam. Késői ovu volt.

Idő kérdése és meglátnak mindent, amit kell.

2013. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hasi uh-gal nézték másodjára, elsőre belülről kukucskált. :)
2013. júl. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!