Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit gondoltok errol a...

Ti mit gondoltok errol a kockazatbecalesrol? Valamiert megiscsak le van irva es tobb helyen is.

Figyelt kérdés

"Olyan nők esetében, akiknél a terhesség időtartama alatt magzati szívtevékenység immár megállapításra került, a graviditás sikeres lefolyásának az esélye 90%-ra tehető."


Oldal ahol olvastam:

[link]



Tovabba a terhesseg abc-je cimu konyvet vettem, ahol ezt olvastam:



[link]


A 3. Sor a lenyeges.


Erdekelne ti mit gondoltok errol, biztosan lesz olyan aki azt irja hogy ez nem igaz, mert o a 20. Heten vagy eppen a 10. Heten vetelt el es baj mindig lehet.


De vajon ezeket mire alapozzak a konyvek, vagy a netre iro orvosok? Talan van benne valami?


Lenyegeben a konyv szerint a szivhang utan 3% ra csokken az esely a vetelesre, a honlap szerint pedig szivhang utan 90%ban megmarad a baba.


Ne nezzetek hulyenek, 8+3 hetes vagyok es egeszseges aggodas van bennem, nem retteges vagy epp hulyesegek olvasasa pl remtortenetek vagy halalesetek akarmi.

Csak erdekelne ti mit gondoltok errol, vagy nektek mit mondott az orvosotok azonkivul hogy a 12. Hetig barmi tortenhet.


2013. júl. 28. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt vetélésed, akkor beteges aggódás van Benned, jelentem.

Történni történhet előtte és utána is, csak a vetélések nagyobb százaléka a 12. hét előtt következik be, ez a statisztika.

Viszont arról is kéne statisztikákat olvasnod, hogy hány egészséges terhességre és élő egészséges babára esik egy vetélés, mert akkor tudhatnád, hogy felesleges parázni, csak bevonzod a bajt...


Jó pocakosodást, egészséges babát NEktek!

2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Probaltam keresni olyan statisztikat de nem talaltam :)))

Egyebkent volt aprilisban egy vetelesem, meg nem fejlodott ki az embrio.


Na mindegy kicsit aggodok csak, nem veszesen :)

Koszonom

2013. júl. 28. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy problémamentes terhességem, majd egy vetélésem a 6ik héten, majd egy problémamentes terhességem.
2013. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!