Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik dec. -ben...

Kismamik, akik dec. -ben szültök, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mit éreztek, mit gondoltok, mit vettetek már, mikorra vagytok kiírva?
2013. júl. 28. 23:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem bírom ezt a meleget, de strandra meg a Balcsira sem merek elmenni. A terhességem eddig hogy úgy mondjam nem volt egyszerű. Már most hamar elfáradok. Táppénzen vagyok. Minden értékünk eddig jó volt, tudjuk a nemét is, nagyon várjuk. Közepes testalkatú vagyok, de most kezdem azt érezni, hogy szétdurranok, pedig nincs nagy pocim. Lehet, hogy puffadok? De mitől? Akkor mindentől?

Dec.12-ére vagyok kiírva. A babának még nem vettünk semmit. Magamnak vettem két felsőt és ennyi. Október körül tervezzük a babaszoba festését, meg a holmik beszerzését, persze addig én mindent kinézek.


És Te, kedves kérdező? Úgy vártam már egy ilyen kérdést, ahol "sorstársakkal" lehet beszélgetni....

2013. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Én december 24-re vagyok kiírva.

Eddig minden rendben van velünk Hála Istennek! A babánk titkolózik, így nem tudjuk mi lesz:)

Még mi sem vettünk semmit, persze már tervben megvan szinte minden; de még korai lenne vásárolni.

A babamozgásokat én még nem nagyon érzem, tegnap este volt egy kis mocorgás, a férjem ahogy oda tette a kezét, határozottan ő is érezte. Remélem ez nem bélmozgás volt:) Én most kezdtem a 19.hetet

2013. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Én december 3-ra vagyok kiírva. A babának mi még nem vettünk semmit. A nagyszülők, nagybácsik már vásárolgatnak.:)

A ruhatáramat fel kellett újítani kissé, mert már a 12. héttől alig fértem bele a cuccaimba. Most lakásfelújítás folyik nálunk. Ha vége lesz, kb. szept. közepe, akkor fogunk nekiállni vásárolni.

Elég gyorsan elfáradok, sok alvásra van szükségem, ami korábban egyáltalán nem volt rám jellemző. A babám nagyon mozgolódik. Bár most ebben a nagy melegben visszavett.

2013. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Látom vagyunk egy páran. :)

December 23-ra vagyok kiírva, második fiú érkezik a családba.

Semmit nem vettem, a nagyobbikom 3 éves lesz, minden megvan róla, apróságokat tervezek még venni, plusz babaszobát festeni, és persze a ruháit mosni-vasalni.

Én jól vagyok, az elsővel sem volt semmi gondom, most sincs hála az égnek. Kicsit vizesedik a lábam, de polcolás után hamar elmúlik, illetve türelmetlenebb vagyok a szokásosnál, de ez a meleg miatt is lehet.

2013. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom. :) Dec.27-re vagyok kiírva a 3. babámmal. Egy kislány és egy kisfió mellé érkezik még egy kis kukis. Elég fáradtnak és erőtlennek érzem magam, így két örökmozgó mellett, bár állítólag jól titkolom. Szinte minden napra van valami program strand, játdzótér, játszóház, rokonok látogatása. A nagylány 3,5 éves a kicsifiú 10 hónapos, nincs pihenés! :) Még nem vettem semmit a legkisebbnek, de 1-2 dolog kelleni fog; pl.: légzésfigyelő, mert a "nagylány" nyuszija megrágta a kábelét... Lehet, hogy iker/testvér kocsi is kell, egy új ágy a lányzónak, meg ilyenek. A kisfiam szeptemberben született, így alig lesz 1-2 ruha, ami jó lesz a picinek. A neve tegnap dőlt el. Dániel lesz. :) Eddig gyorsan teltek a napok, de most úgy érzem megállt az idő... Eddig 6 kilót híztam, remélem nem leszek megint "bálna". Elsővel 30-at, másodikkal 24 kilót híztam. talán most megállok 18-nál...
2013. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Dec 21. re vagyok kiírva, kicsit fáradékony vagyok mostanában, tegnap strandoltunk a nagycsajszimmal aki 2 éves, már megvettük a kiságyat, még kell venni rucikat és pár apróságot egyébként minden megvan a csajszi után, nem tudjuk még mit várunk majd csütörtökön megyünk uh-ra remélem kidrül.
2013. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Én január 1-re vagyok kiirva!:) nemét majd csak megtudjuk! Baba mocorog már naponta! fittnek érzem magam csak a meleget nem birom. Párom erölteti mindig a vásárlást igy eleget teszek a vágyának!:D igaz ha meglátok valami aproságot akkor kell!:)
2013. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ilyen sokan vagyunk! :) Mi dec 31-re várjuk, de még nem tudjuk ki lakik odabent. :) Egyébként teljesen mindegy, mert elsö baba lesz. Én is 6 kg-t hiztam, de a 12. héten megállt, szerencsére. Külföldön élünk, tudom milyen borzasztó meleg van otthon, nem irigyellek Benneteket! :( A mi Manónk tegnap este kezdett mocorogni. Bal oldalt lent érzem legjobban, és a szívverése is érezhetö. Még csak aproságokat vettünk, már ha egy kisebb utazo taska mennyiseg semleges szinü ruha és 1-2 cumi/cumisüveg annak számit. :D
2013. júl. 29. 15:45
 9/43 anonim ***** válasza:
dec 14-re vagyunk kiirva és kislány. jól vagyunk. bár néha nyilal a hasam és fáj a fenekem ha sokat ülök. és várjuk legyen már december, mert én végigizgulom az eglész terhességet. ti mikor kezditek berendezni a babaszobát?
2013. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ha végzünk a felújítással, akkor fogunk kiságyat,pelenkázót és szekrényt venni. Én szeptember közepére gondolok. Bár, mire minden lehetőséget végigcsekkolunk és mérlegelünk, lehet, hogy szept. vége is lesz a dologból.
2013. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!