Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. héten járó kismamik hogy...

10. héten járó kismamik hogy vagytok, tünetek, mikorra vagytok kiírva, hol szültök?

Figyelt kérdés
Mikor lesz a következő uh? :-))
2011. aug. 15. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szia, én tegnap toltottem be a 10.ik hetet, baba mérete alaján, de az utolso mensim szerint 10+3 vagyok.utobbi napokban nagyon álmos voltam, naponta tobbszor is elaludtam, ma kicsit éberebb vagyok és a hányinger is alább hagyott, a melleim folyamatosan fájnak már az elso kimaradt mensi elotti héttol, idáig max.3x hánytam, most inkább a fejem fáj és szédulok, biztos az idojárás miatt. amugy holnap megyek ultrahangra, egy hete CRL 2,5 cm volt, kiváncsi vagyok mennnyit nott es változott:-)
2011. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szia! én holnap töltöm a 10. hetet. kicsit aggódom, mert addig jobban volt hányingerem, meg jobban fájt a mellem is. most már nem annyira, szinte nem is érzem.

remélem hogy nincs baj.

uhura csak 2 hét múlva megyek (8 hetesen voltam, 12 hetesen megyek) elvileg 03.13-ra vagyunk kiírva, de ez még úgyis fog válozni. ;) gratulálok nektek!

2011. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kedves első mi napra pontossan egy időben járunk :-)

Én is ma vagyok 10+1 tehát tegnap lettem kerek 10 hetes uh alapján és mensi alapján meg én is ma lennék 10+3 :-))

Én szerdán megyek uh ra és vérvételre már nagyon várom én 29.én láttam utoljára akkor 14 mm volt a kincsem :-)

Egyépként ápr.7.én volt egy missed műtétem ikreim voltak 10+3 hetessen már egy szívhang sem volt :-(((

Most szintén 10+3 hetessen megyek és tudom hogy minden rendben lesz :-))

2011. aug. 15. 18:26
 4/17 anonim ***** válasza:
holnap leszek 10 hetes, második baba. Az elsővel sem voltam, és most sem vagyok rosszul, se hányinger, se émelygés. Néha nyilalgat alul a hasam, gondolom, nő a méh, nyúlnak a szalagok. Márc.13-ra vagyok kiírva.
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nahát micsoda véletlen,hogy ennyire pontosan egyidoben estunk teherbe, amugy jun.3.án volt az utolso mensim, és késobbi p.é-sem volt, 19.ike helyett kb.23-24.iken estem teherbe, azért volt az elejétol kisebb a baba, de már behozza a lemaradást, az 5 napbol már csak 2 nappal marad le a mensi szerintitol.amugy csatolok képet a mult heti 9+2 hetes ultrahangomrol, azelott a 6 hetesen voltam, akkor csak 4 mm volt a picim ,de már volt pulzálás, akkor még csak egy kis potty volt, ég és fold a két kép ami kozott 3 hét telet el

[link]

2011. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
utolsó előtti! én a 2. vagyok! akkor mi pontosan egyszerre vagyunk. ma kerek 10 hetes, és március 13! ;)
2011. aug. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

:-))

Örülök hogy ennyien vagyunk :-)

Én 5+5 hetessen voltam elősször akkor még petezsák volt és szikhólyag szívhang még nem,de azért mentem olyan hamar hogy írjon fel utrogestant a doki nehogy megint baj legyen.

Aztán meg a következő uh 7+5 hetessen volt uh alapján akkor 14 mm volt a csöppem.

És holnap alig várom hogy menjek és kiderüljön mekkora már :-)

Van egy 2 éves kisfiam vele probléma mentes volt a terhességem azt leszámítva hogy a 15.hétig sokat hánytam.

Aztán volt az ikres terhességem ami sajnos missed ab vel végzödött.

Tehát ez a 3.terhesség de a 2.babóca lesz :-)))

Kedves első írd meg mekkora a mai uh on a picid nagyon kíváncsi vagyok :-)

Ja nekem utolsó mensi első napja 06.04. volt.

Ovumat szépen éreztem ami pont időben volt 18.án és 19.én éreztem.

És 28.án teszteltem elősször pozit,1.ére nem vártam :-)

2011. aug. 16. 13:43
 8/17 anonim ***** válasza:

szia kedves kérdezo, én 4.ikén teszteltem, amikor már második napja késett és halvány de végre + volt:-)

Szoval voltam orvosnál, minden tokéletes, láttam ahogy izeg-mozog a kincsem, azokkal az apro kezecskékkel, lábacskákkal, egy hete CRL 2,5 cm volt, most 3,2:-)és minden más ok, volt vérvétel, kaptam kiskonyvecskét,+1kg van idáig rajtam, és alacsony a vérnyomásom, de az az elso terhességem alatt is alacsony volt, amugy meg minden szép, a hasamon már látni, nagyon helyes.csatolok képet a babucimrol ezen nem látszodnaka kis lábacskák, mert izgett-mozgott, de alulrol is mutatta a popsikája és két lább kozotti részt:-). és drukk holnapra, ird meg hogy mi volt

[link]

2011. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ja, és ma már hasi ultrahang volt, ezt még kifelejtettem.
2011. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó cukorfalat a képen a pirinyó babácska :-))

És akkor te most hány hetes is vagy?

Mert ha 06.04.én már késett akkor te idősebb vagy 10 hétnél ugye?

Vagy elértettem és 07.02.ára nem vártad és 07.04.én teszteltél?

Most hogy belegondolok igen valószínű hogy félreértelmeztelek és akkor te is most vagy 10 hetes és 07.02.ára nem vártad :-)

Köszi a drukkot holnap megírom mi volt amint tudom :-))

2011. aug. 16. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!