Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allando emelyges, etkezesi...

Allando emelyges, etkezesi tippek?

Figyelt kérdés
Allandoan emelygek, kozben ehes is vagyok. Ha eszem, akkor viszont meg rosszabb lesz az emelyges.
2013. júl. 30. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem az orvos a magne b6-ot mondta, nem csak a görcsök enyhítésére, hanem hányingerre, émelygésre is, napi 2*2-t szedek és szinte már másnap éreztem hogy sokkal jobb.


egyébként pedig sokszor kell keveset enni, nekem az is nagyon bevált.

sajna azzal én sem tudok mit kezdeni, amikor olyan szagokat érzek, amit nagyon nem akarok, mert akkor rámtör, de összességében kezd elviselhető lenni. :)


8+4 hetes kismama

2013. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magne b6-ot szedem, de nem vettem eszre, hogy segitene. :(
2013. júl. 30. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél hánytam (nem csak émelyegtem), nekem a kakaós jó reggelt keksz vált be reggelire és a citromos tea (cukor nélkül). Szép lassan elrágcsáltam a kekszet, aztán később tudtam enni. Este megint rossz volt, nekem akkor a legjobban a körözött esett ;)
2013. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, hogy reggel gyorsan egyek, én megvártam, míg múlik egy kicsit a hányinger. Kb. 1 óra múlva tudtam enni. Többször ettem keveset, mert mikor elkezdtem enni, elég hamar hányingerem lett újra (közben). Émelygésre sokat segített a hideg tej, volt, hogy 6-8 dl-t is megittam egy nap.

De gondolom, ez egyénfüggő. Én pl. semmi édeset nem tudtam enni, még gyümit se, pedig imádom. A gondolatától is hányingerem lett. Egy ideig a zöldségektől is, kivéve a paprikát, amire nagyon rákattantam.

2013. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Milagros ***** válasza:
Ahogy az elso is irta, tobbszor keveset! Ez mikor kezdesz emelyegni, azonnal csipegess vmit, haztartasi kekszet, vagy vmi hasonlot akkor is ha ugy erzed nem megy! Ne vard meg amig roszabbul leszel, mert aztan tenyleg egy falat sem fog lemenni es szenvedsz! Plusz hideg vizet iszogas, facsarj vele citrom levet de ne tul sokat, mert ilyenkor hamar savat okoz. Es szedj sima B 6-ot! Terhes vitamint szedsz? Van akinek az is segit :) mennyi idos vagy? 12 het utan enyhulni fog , es aztan el is mulik!:) a 2 trimeszterben kifogsz csattani!:) boldog babavarast, es legyel turelmes, sajnos ezzel jar, konnyu mondani tudom, de ha 12 het elott vagyakkor mar nem tart sokaig! Sok egeszseget es boldogsagot nektek! :)
2013. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!