Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos émelygés, hányinge...

Egész napos émelygés, hányinger lehetséges?

Figyelt kérdés
Előfordulhat terhesség alatt hogy szinte egész nap émelygek, hányingerem van, mindjárt hanyok állapotban vagyok de nem hanyok. Emellett szédülés, gyomor, hasfajdalom.
2013. jún. 14. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen nálam is ez volt kb 5-6-szor hánytam csak.

Mikor kell megjönnie?

2013. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Május 12 én volt meg.nem rendszeres a ciklusom
2013. jún. 14. 13:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, a reggeli rosszullétek nekem is egész nap jelentkeztek..
2013. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csináltál már terhességi tesztet?
2013. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a rosszullét azért általában csak az 5.-6. héttől szokott jelentkezni ha jelentkezik egyáltalán. Akkor már a legtöbb nő tudja hogy babát vár. Csinálj tesztet és kiderül de a hányinger mint terhességi tünet elég korai. ritkán jelentkezik ilyen hamar, de persze elöfordulhat. Viszont aki angyon szeretne már babát simán be tud képzelni tüneteket. én is voltam már igy, még fémes izt is éreztem a számban, pedig nem volt baba.
2013. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Így voltam az első 18 hétben.

Mindenhol azt olvasni, hogy "reggeli rosszullét" van. Nekem még reggel volt a legtűrhetőbb, estére a legrosszabb. Volt hogy éjjel arra ébredtem, hogy öklendezem. De hányni csak egyszer hánytam egész idő alatt. Csak az a kínzó inger.


Túl kell élni, semmi más nem igazán segít, vagy csak percekre.

Kitartás!

2013. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tesztelj és írd majd meg nekem se volt rendszeres a ciklusom a 39. napon teszteltem :) első vagyok
2013. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocs utolsó,

én lemaradtam valamiről? Még egyszer átolvastam mindent, de Kérdező már terhes szerintem. A kérdést is a "terhesség" rovatba írta, nem a "teherbeesésbe".

Vagy valamit rosszul értelmezek? Segítsetek!

2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi lehet hogy én értettem rosszul.

Sőt valószínű.

2013. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A tünetek utalnak arra hogy az vok doki szerint és azt mondta még korai lenne tesztelni majd 1-2 hét múlva
2013. jún. 14. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!