Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hoemelkedes- terhesség jele...

A hoemelkedes- terhesség jele v más? (lent)

Figyelt kérdés
olyan 9napja voltam együtt a barátommal pharmatexel vedekeztunk, nem ment el belém idejében kivette. tegnap hosszú és megerőltető túrán vettem részt ahol nagyon kifaradtam. lehet enyhe napszuras miatt lehet hoemelkedesem? bár nem sokszor mentünk napon mivel erdőben turaztunk. most akkor melyik??

2013. júl. 30. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50% esély van rá, pont volt itt a napokban egy kérdés, akik ilyennel védekeztek, mondjuk azóta nem néztem, de esélyes volt a baba. Lehet a beágyazódástól (nekem is volt, orvos támasztotta alá), lehet a napszúrástól, és minden mástól is.
2013. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvosi diploma nélkül, gép előtt ülve, x km távolságból, három mondat alapján nem fogom tudni megállapítani, hogy mi zajlik benned. Ha nem jön meg a menstruációd, csinálj egy terhességi tesztet. Akármi az eredmény, fordulj dokihoz, ugyanis kimaradt menstruáció utalhat bármire, terhességre is, de akár egyéb problémára is.

Ha megjön, akkor meg úgyis tudod, hogy mi van... semmi.

2013. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Pharmatex nem a legbiztonságosabb módja a védekezésnek. Általában óvszer használatát is ajánlják hozzá.

Az, hogy mitől van hőemelkedésed mi nem tudjuk megmondani. Bármi előfordulhat.

2013. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg arra nem gondoltál még,hogy mostanában volt p.érésed és azért van hőemelkedésed?Mert p.érés után felmegy akkor is a hő ha nem vagy terhes!!
2013. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs peteeresem...5nap múlva kéne megjonnie de van amikor 1-2nappal előbb jön meg v késik...eddig nem naon volt oan h hoemelkedesem lenne mensi előtt. általában a mellem szokott fájni és ennyi....de lehet h most vmiert a hoemelkedes a mensi jele lenne?
2013. júl. 30. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod azt,hogy nem szokott hőemelkedésed lenni mensi előtt??Mindig méregeted??Normális esetben,akinél minden rendben van,akkor is van magas hő,ha nem terhes,és a mensi napján esik vissza..ha a mensi napján is magas marad,akkor valószínű,hogy nem is jön már meg,mert baba van a pocakban.Ezek az ,,alapszabályok,,.Érzékeny mellek pedig lehetnek mensire utaló jelek,de ugyan úgy lehet terhességé is.
2013. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!