Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet csinálni a visszérre...

Mit lehet csinálni a visszérrel? Már már olyan, mint ha ki akarna durranni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A bal lábamon a térdem felett és a térdhajlatban van nagyon csúnya visszerem. Vastag, fáj, viszket, sőt, sokszor itt-ott kidudorodik.

Napközben lábaim felrakva, este felpolcolva, bal oldalt alszom, nem állok vagy ülök sokat... szóval nem tudom,mitől van.

Mit lehet rá használni? Lioton gél?


2013. júl. 30. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én emiatt épp tegnap voltam az érsebészeten és harisnyát írtak fel
2013. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
angiológia vagy érsebészet, harisnya, vadgesztenye krém, vénás torna
2013. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A tornára rákeresek, meg a krémere is! :-)

Sebészetre csak jövőhéten tudok menni, remélem addig nem lesz vele gond.

2013. júl. 30. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Én többször is voltam ezért érsebészeten, de mégis minden hónapban begyulladt. A terhesség 4 v. 5 hónapjatól szedtem a Detralex tablettát, onnantól megszüntek a panaszaim. Csúnya volt, de legalább nem fájt, és nem gyulladt be.

Ha gyulladt, akkor jegelheted is. Persze érsebészetre menj el, mert, ha trombózisgyanús, akkor írnak fel véralvadásgátló injekciót.

De nekem egyértelműen a tabletta segített.

2013. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az úszás nagyon szépen helyre tette :) terhesség előtt is visszeres volt a lábam
2013. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Megmutatom mindenképpen érsebésznek, ma kérek hozzá beutalót a háziorvoshoz.

Igen, az úszás jó lenne, de nem megoldható. 2 és fél órát kellene ahhoz utazni, hogy akár strandra, akár uszodába eljussak, és akkor még nincs is aki a gyerekekre vigyázna. :-(

2013. júl. 31. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!