Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vérzés/barnazas miatt...

Ha vérzés/barnazas miatt pihenned kell milyen hazimunkat mersz csinálni?

Figyelt kérdés
Főzés,mosogatas oké. De pl fürdő tisztítás,ablakmosas?
2013. jún. 27. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez komoly kerdes????!!!

Semmilyet ne csinalj.

2013. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se csinálj ilyeneket. Sokaknak szigorúan vizszintbe kell lenni és csak wc-re mehet ki meg napi egy zuhanyra. Ablakmosás nem hiszem hogy iylen fontos, létrára akarsz mászni meg nyújtózkodni.... ezt ugye nem gondoltad komolyan? Ott sz.rnám le az ablakot ha ne látnék ki rajta akkor is, de nem hiszem el hogy nincs más aki megcsinálja, na meg nem kell azt olyan gyakran amugy sem nem olyan mint egy porszivózás, felmosás. Ha történne valami hogy bocsájtanád meg magadnak hogy a hülye ablak mosás miatt történt?
2013. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi h észhez teritetek. Férjem ki fog akadni. Akkor elég ha rohangalok a 4 és 2,5 éves gyerekeim után. Most igyekszem kicsit őket is "atnevelni" h tudjak pihenni.
2013. jún. 27. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki fog akadni? nem az alegfontosabb hogy te és a baba rendben legyetek? Épp elég a 2 nagyobb gyerek az tuti. ne föz rendlej kaját, haszbálj ki minden percet amikor pihenhetsz.
2013. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmit, a baba a legfontosabb
2013. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondoltam, hogy ó, már nincs semmi. Csak megfőztem, csak kiporszívóztam. Délután rohanni kellett az ügyeletre...

Azóta wc-re, inni és fürdeni kelek fel. Szerencsére van egy remek családom, anyukám volt itt két hétig, most anyósom van egy hétig, utána apósom jön, hogy segítsenek a 2 éves fiam körül. A férjem, nem hogy nem akad ki, napközben többször felhív, hogy ugye nincs baj?! Ő vásárol, játszik délután a gyerekkel, jön-megy a patikába...

Most a baba és te vagy a legfontosabb, kit érdekel az ablak?!

2013. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én semmit nem mertem csinálni, csak feküdni. A férjem sem akadt ki, mindketten eléggé meg voltunk ijedve. Ami fontos volt, azt megcsinálta (bevásárlás, mosogatás, mosás), a többit hagytuk a fenébe, egyszerű dolgokat ettünk (pl. rántotta, saláta, virsli). A többi házimunka megvárt...

Ablakmosás? Ne már! Ennyire fontos? (Mi évente 1-szer szoktunk ablakot mosni, nagytakarításkor.)

2013. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a sok választ, olyan jó olvasni titeket, h ezt a pihenést tényleg nagyon komolyan kell venni. akkor tényleg csak a legeslegszükségesebbeket (milyen hosszú szó :) )fogom csinálni.
2013. jún. 28. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!