Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok el a párotokn...

Hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy babát vártok? Ajándékdoboz, sms, vagy csak úgy elmondtad? Van valami érdekes sztoritok esetleg?

Figyelt kérdés
Augusztus 2.-ra várom a nem várt mensimet, 4 hónapja próbálkozunk eddig eredménytelenül. Ha összejön akkor szeretném valamilyen emlékezetes formában tudatni a párommal! 26/n
2013. júl. 30. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ott állt mögöttem, amikor csináltam a tesztet, ő előbb látta mint én, hogy pozítiv :-)


Barátnőm leszaladt és vett egy kis cipőt, azt adta oda a férjének.

2013. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

elsőnél: semmi különösebb sztori nincs, abbahagytam a gyógyszert és a következő mensi már nem jött meg. Másnap reggel teszteltem, sírva-nevetve rohantam ki a fürdőből, egyből levágta mi a helyzet, napokig szédülten, bódult vigyorral az arcunkon járkáltunk...

másodiknál: nem tervezett baba, fogi gátló mellett csúszott be. mikor nem jött meg a mansim, csak legyintettünk, hogy hát úgyis kizárt. aztán mégiscsak vettem egy tesztet pár nap múlva, a férjem szintén itthon volt, mikor kijöttem elképedve a fürdőből, megintcsak tudta az okát. Fel volt dobva a labda, a lányunk csak 8 hós volt, ránk szakadtak különböző komoly anyagi nehézségek + anyukám ápolásra szoruló beteg volt éppen... a férjem kerek-perec megmondta, hogy ő nem akarja ezt a babát, én meg, hogy mindenképpen megtartom. Majdnem ráment a házasságunk, nagyon nehéz volt az ezt követő két év. Már lassan 3.5 éves a fiunk és úgy tűnik, mégis sikerült megmenteni a házasságunkat.

2013. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában volt vele mikor (nem)kellett volna megjönnie! :-) ő hozta a tesztet,akkor már fél éve babát akartunk!a mosdó ajtóban toporgott...:-) :-) :-)
2013. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli pozi teszt után felvertem álmából és a kezébe nyomtam. Ö az elején azt hitte a 2 csik a negativ erre az útmutatót is odaadtam neki, hogy olvassa el!:D Azóta is emlegeti! :D
2013. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon "aranyos" sztorik...alig várom, hogy én is mondhassam a jó hírt a vőlegényemnek :)
2013. júl. 30. 19:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én kitaláltam minden szépet és jót, hogy majd levelet írok neki a gyerek nevében, meg vicces-megható videót vágok össze, vagy akármi. Aztán amikor reggel kimentem tesztelni, néztem a csíkot a wc-n ülve, egyenesen csak kirontottam, hogy "Te is látod? Te is látod?" ő meg akkor ébredt, félkómásan nézte és könnybe lábadt a szeme :$ Én sírtam, nevettem, sírtam, nevettem, mint aki megőrült :) nagyon régóta vágytunk rá. Életem legszebb reggele volt, sosem fogjuk elfelejteni. SZebb, mint az elképzeléseim. SZerintem hagyd, hogy történjenek veletek a dolgok, ne tervezz :) olyan ez mint a romantikus randevúk, spontán a legemlékezetesebbek! :)
2013. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát a legegyszerűbben!

Kimaradt decemberbe de nem foglalkoztunk vele mert minden nap úgy éreztem meg akar jönni!

Aztán mégse jött,eltelt a szilveszter,jó nagyot buliztunk reggel hogy a fejem szellőzzön elmentem sétálni és akartam venni az ügyeletes gyógyszertárba 1 tesztet mert akkor valami fura érzés jött rám!A párom nem engedte mondván figyu:te gyagyás vagy mit szólnak,mit csináltál tegnap éjjel(ugye szilveszter éjjel)akkorát nevettem hogy csak na.Mondtam neki hogy nyílván nem mondanának semmit hisz ez nem így működik! XD

De annyiba maradt és nem teszteltem.

Pár napra rá vettem mégis csak tesztek és már délután megcsináltam(nem bírtam reggelig)apa pont fürdött és ahogy kilépett a fürdőből az orra alá nyomtam(mondanom se kell még én se hittem el nem hogy ő)csak pislogtunk mindketten hogy ez tényleg azt jelenti hogy kisbabánk lessz?!Igen azt jelentette az orvos megerősitette! Nagy volt az öröm,és büszke volt magára hogy neki csak gondolnia kell rá hogy mostmár baba kell neki és akkor jön is.(mert azt mondta november óta hogy neki mostmár gyerek kell)8 év után sikerült,azt hittük nem is lehet vagy csak nagyon nehezen.Volt rengeteg cisztám,műtétem stb! És tényleg hihetetlen hogy egyszer csak pozi teszt a kezembe...... és most 34 hetesen itt fekszem és mocorog a pocakomba!

2013. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Eddig minden tesztelésnél ott volt ő is... de ha pozitív lesz a teszt most szeretném meglepni, hiszen annyira várja... :)
2013. júl. 30. 19:21
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A párom már tudta, hogy késik, és együtt vettük meg a tesztet, így igazán nagy meglepetés nem volt. Bár ő nem is szereti a meglepetéseket, így mindenképpen szóltam előre, hogy nem jött meg. Aztán délután megcsináltam a tesztet, míg a párom aludt, majd ahogy kétcsíkos lett iszkoltam is hozzá. Rögtön felébredt. :) Ez volt a mi karácsonyi kis meglepetésünk. Nem a Jézuska jött, hanem a gólya. :)
2013. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

2,5 év kálvária után nálunk így alakul:


A férjem egy életre emlékezni fog arra a napra :D Hiába terveztem évekig, hogy majd hogyan mondom el, kiket szervezek be, hogy cd-t csinálok zenével. . st. . . tegnap mentem haza a munkából, már a liftben potyogtak a könnyeim, férjem nyitotta az ajtót, beléptem, és úgy elkezdtem bőgni, zokogni, hogy nem bírtam megszólalni. Majdnem megfulladtam. Ráadásul anyósom is ott volt, azt hitték hogy kirúgtak a munkahelyemről, vagy valaki erőszakoskodott velem a liftben. Szegény férjem csak ölelt, és várta, hogy megszólaljak, én meg annyit tudtam kinyögni: terhes vagyok. Semmi állapotos, vagy kisbabánk lesz, csak simán terhes vagyok. Ahogy ezt kimondtam, még jobban rázendítettem, így anyósom már annyira megijedt, hogy ő meg bent sírt a szobába :) Úgyhogy marha romantikusra sikerült.

2013. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!