Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 31 hetes terhes...

Mit tegyek? 31 hetes terhes vagyok, es erdekes problemakkal kuszkodok egy ideje.

Figyelt kérdés
31+3 napos terhes vagyok,es a 26 het ota szinte folyamatosan viszketek,a 26 heten kuderult h nem candida hanem herpeszem van,ettol kicsit meg is ijedtem,doki mondta h a 37 heten meg szules elott kezelni kell,addig ha gond van canesten,akkor elhasznaltam egy canesten combi tablettat,de a kremet azota is szinte minden masodik nap,multkor ismet megemlitettem neki o is a kremet javasolta es ha csunyabb folyas jelentkezne akkor a kup,a nemiszervem is orias lett par hete,es mar minden bajom van ott lent,remelem ez szules utan elmulik.tegnap az eddiginel tobb volt a folyas,26 hetesen 4.7 es teljesen zart volt a mehszaj,szerintetek mit tegyek,teljesen ketsegbe vagyok esve,a sexualis eletemnek is annyu egy jo ideje mert a ferjem baba miatt alig mer hozzam erni,ez annyira nem is zavar mert nem is kivanom foleg ilyen problemakkal. Nagyon kerlek segitsetek volt valakinek hasonlo problemaja? Es ez normalis h a nemiszerv is megnott? Elore is koszi.
2013. jan. 4. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A canesten gombás fertözések ellen lett kitalálva, de arr sem igazán hatásos, herpesz ellen viszont az égvilágon semmit sem ér.


Ha az orvosod nem kezel rendesen, akkor keress meg egy másikat, mert ebböl neked is, meg a babának is komolyabb baja is lehet.

2013. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen megvagyok elegedve a dokimmal,a problema az h nincs mivel kezeljen. A gyogyszeres kezelest a herpeszre a 37 heten megkapom,most meg tul korai. A gombas fertozesre mi mast irhatna canestenen kivul? Tudom h ha felkerul a baci burokrepesest is okozhat,epp ezert kertem tanacsot h aki volt mae hasonlo helyzetben mit csinalt?
2013. jan. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!