Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok nem...

Mióta terhes vagyok nem kívánom a szexet. Más is volt így? Mert pont azt hallom mindenkitől hogy terhesen kívánta a legjobban.

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ hányadik hétben vagy. A terhességem alatt az első időkben többször voltam fáradt és én sem kivántam a szexet, de később meg minden a régi volt. Olyan sok változáson megy keresztül ilyenkor a női test, hogy nem csoda ha egyszer nem kivánod utána meg igen.
2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,de igazából nem is az hogy nem kívánom hanem sehogy se jó,bekeményedek és mozog a pici! valahogy nagyon fura az egész és így nem tudom elengedni magam!A párom nagyon megértő de neki hiányzik tudom,de neki is fura ez a helyzet.Ja és le is vayunk mostmár tiltva róla,tehát ha lehetne se lenne.De amúgy már hiányzik egy igazi jó kiadós sex vele!
2013. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2.vagyok 34 hetes kismama
2013. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%

terhesen nem szabad dugni, neked sem tetszene ha valaki a homlokodat ütögetné :DD


viccet félretéve, van ez így....

2013. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én sem kivánom már az első perctől kezdve, párom néha kielégit kézzel,de azt is nagy unszolásra. Eleinte még "tőle" is undorodtam. Kicsit könnyebb nekünk,mert külföldön dolgozik. Ha itthon van akkor segitek rajta másképp. Amúgy nagyon megértő.

23+4hkm

2013. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
16 hetes vagyok,eddig semmi ilyen nem volt,most 2 hete kb hogy abszolút nem kívánom :S
2013. júl. 30. 19:23
 7/16 anonim ***** válasza:
nálam is így volt , nyugi, tettem is itt fel kérdést akkoriban, ma már jobban élvezem mint valaha , kb 26. héttől tért vissza a vágyam :-) 33hkm
2013. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem az allando emelyges eleg gatlo tenyezo.

Neha ejjel is felkelek, hogy emelygek, szoval eleg hervaszto, es abszolut nem a szexen jar az eszem....

Remelem, ez javul majd.

2013. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem kívánom, azért alternatívákat találunk, de azt inkább a férjem iránti szerelemből, nem azért mert nekem különben lenne kedvem hozzá. Szomorú vagyok, hogy nálam sem volt nagyon "kívánós" időszak, de szerintem ennek lelki oka is van, sztem én tudat alatt féltem az - első - babánkat, holott az eszemmel meg tudom, hogy egészséges terhesség alatt nem lehet baja.
2013. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben voltam így, kedvem sem volt hozzá, és este 7-kor már rendszerint aludtam. A 2. trim-ben a férjem már röhögött rajtam, olyan szexmániás lettem, és nagyon "gyors". :) Max fél perc :)) A végén pedig tök átlagos, csak kicsit mackósabban. Próbáld meg a párodat máshogy "kényeztetni", nehogy a kapcsolat rovására menjen a dolog, 9 hónap az hosszú idő... hát még ami utána jön! :)
2013. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!