Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang (Győr, SZTK)?

Ultrahang (Győr, SZTK)?

Figyelt kérdés
Azt mondta a szonográfus hölgy, hogy 5mm-es élő embrió, méhen belül. Ez azt jelenti, hogy van szívhang is, csak mert, hallani nem hallottunk semmit. Igen, megkérdezhettem volna, de annyira csodás volt az egész, hogy megszólalni sem tudtam. Köszi a válaszokat.
2013. júl. 31. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nem néztek nekem se szívhangot, de láttam, hogy dobogott a szíve. látni láttam, csak nem hallottam. tehát, ha élő embrió, akkor van szívhang is :)
2013. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 31. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 31 hetes és csak egyszer mutatták a szívhangot, 27 hetesen 4D-n. Nem tudom mostanában miért nem szokás. Nem tartana semeddig, az anyukák meg megnyugodnának. Az előző terhességeimnél még minden alkalommal hallhattam. Változnak a dolgok. :-/ Mindenesetre biztos, hogy ha azt írták élő embrió, akkor tuti van szívműködés! :-)
2013. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!