Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Likár Zsolttal (győr)...

Dr Likár Zsolttal (győr) mindenki maradéktalanúl meg volt elégedve? A végén mikor már a kórházba jártatok csak hozzá akkor is elég figyelmet fordított rátok?

Figyelt kérdés

Már a kórházba járok nst-re, de két szót nem tudok vele váltani, soha nem ér rá és most a végére hogy nem magánrendelésre járok és fizetek elég felületesnek érzem...

Másnak mi a tapasztalata ?


2013. júl. 25. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor siet. Értékel, és megy is tovább. Ha nagyon szeretnél valamit, és kérdezel, biztosan fog válaszolni, és nem hajt el. Szerintem még az is teljesítmény, hogy az nst kiértékelésére odaér. Talán ő az egyetlen, a többiekét mindig az ott lévő ügyeletes orvos értékeli. Ha beszélni szeretnél vele, hívd telefonon. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Épp ügyeletes volt, mikor szültem. A nem saját kismamájával is teljesen korrekt volt, az elmondások alapján.
2013. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nála vagyok. A kórházban nagyon le vannak terhelve, nem kell csodálkozni. Ha gond lenne, akkor biztosan észrevenné, elég alaposnak ismertem meg én is. Műtétek és szülések között esik be ilyenkor, szóval szerintem ez teljesen normális. Viszont mindig odaér. Teljesen korrekt.
2013. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és kedves utolsó Te nála fogsz szülni ? mikorra vagy kiírva?
2013. júl. 25. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagy fájdalmak közepette csak a pofámba röhögött és azt mondta: annyira nem fájhat. Hát köszi, ennyit róla. :)
2013. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én augusztus közepére vagyok kiírva, de a jövő héttől szabin lesz, tehát sajnos lehet, hogy nem nála fogok szülni, ha nem történik csoda néhány napon belül.... :((( Pedig nála szültem előzőleg is, és nagyon elégedett voltam!
2013. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aug. közepén nem lesz szabin. Szóval még van esélyed. :-)
2013. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi! Ha addig kihúzom, mert ugye bármi lehet...
2013. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!