Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már biztos hogy kislányom...

Már biztos hogy kislányom lesz? A 17+4 napos sima uh-n mondta a doki. Lehet belőle még kisfiú?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon valószínű akkor a kiscsaj, de nem lenne meglepő egy fütyi se, láttunk már ilyet :)
2013. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat nekem 24 hetig lanyt mondtak...

A ket laba koze bedzoritotta a kukit es nem latszott... Aztan amikor egyszer csak meglattam a sima uhn a korvonalakat kerdeztem a dokit hogy jol latok??? O meg mondta hogy igen..

:)

De ugy hidd el 24. Hetre.mindenunk megvolt es minden kek volt annyira tudtam hogy nem lany van a pocakban :)

2013. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi addig 2szer voltunk 4D-n is :) ha mindenbol rozsaszin lett volna szarul nez ki a Fiam
2013. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen olvastam. Reménykedem, mert kisfiút szeretnék :) A jövő héten megyek a 18. heti genetikai vizsgálatra Bp-re a Rózsakerti klinikára. Remélem addigra növeszt kukacot :)
2013. júl. 31. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre még ne vegyél mérget, számtalan esetben láttunk már olyat, hogy kislányból fiú lett. Ha pont úgy feküdt és abszolút egyértelműen látszott a lábaköze akkor 90%, hogy lány lesz, de ha csak kicsit is szégyenlősebb volt akkor még simán lehet belőle kisfiú. Én nem vagyok a csak rózsaszín cuccokat a lányoknak és csak kéket a fiúknak párti. (pl. következő gyereknek lehet újat kell venni) Egyenlőre azért mindkét nemnek megfelelő színekben gondolkodjatok, én inkább csak a vége felé 30 héttől mernék nemnek megfelelő színű dolgokat venni.
2013. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyire mondták biztosra, mennyire mutatta meg magát. Nekem a 17. héten még csak tippelték a lányt, aztán úgy fordult, hogy még én is láttam, tényleg olyan volt, mintha egy üveglapon ült volna. Ha ilyet láttál, akkor abból már nem lesz kukac, ha csak egyszerűen "nem látott a lába között semmit", akkor még kétesélyes. :-)
2013. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire volt a doki jó ultrahangos és milyen gépe volt.
2013. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj Én annyira éreztem a kislányt, hogy 18. héten lány névvel mentünk UH-ra. Tévedtem. Fiú lett. Nem akarok hazudni ....csalódott voltam nagyon. Már nem adnám 5 lányért sem. Másodjára megint csak tudtam, hogy lány. Megvolt a név is. Más mint korábban. Fiú lett. :D Most fiú névvel megyek majd UH-ra mert tuti fiú. Ezek szerint Én fiús Anyuka vagyok. Szerintem ezek után amit megéltem, biztosan állíthatom, ha elsőre nem is lányra vágytál, de mégis úgy alakul ne bánd soha. Mire megérkezik már nem is gondolsz arra, hogy miért nem fiú lett. Én is azért az utolsó UH-n is megkérdeztem, de már tuti rosszul lettem volna ha mégis lány, mert már addigra átálltam fiúra.

Boldog babavárást!

2013. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!