Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg hatással van a gyermek...

Tényleg hatással van a gyermek szemêlyiségfejlődésére az, hogy 6 hònapos terhesen még nem döntöttük el a nevét?

Figyelt kérdés
4d ultrahangon tökèletesen làtszott, hogy kislànyom lesz. Nagyon szeretem, alig vàrom, hogy megszülessen, de egyszerűen nem talàltam mèg nevet neki. Nagylànyomnàl azonnal tudtam, hogy mi lesz a neve. Elmentem egy kismama klubba ahol a tökèletes mamik szinte kioktattak, hogy mièrt nem tudom màr a nevèt ès hogy ekkora baba mindent hall ès nevèn kell szòlìtani amikor simogatom a pocit. Majd leestem a szèkről, megfogadtam ilyen helyre inkàbb nem megyek többet.
2013. júl. 28. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem normálisak! :)) Én se mennék!
2013. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 3 hónapos és szinte nem is szólítom a nevén annyi beceneve van. Nem hinném, hogy ettől kevesebb lesz...

Ez egy akkora hülyeség!

És aki nem tudja szülésig a nemét? Vagy másik nemű lesz, mint amit a dokik mondtak???

2013. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ilyet se hallottam még...:)

De jót mulattam rajta, hogy léteznek ilyen kismamák.

Tavaly volt kismama az egyik rokonunk, volt ám, így Réka, úgy Réka, aztán végül kisfiú lett, mert elnézték az uh-n. Hát, ha belőle nem lesz személyiséghibás gyerek...ezek alapján persze.:)

Nem kell a nevén szólítani és az sem baj, ha az utolsó pillanatban választotok nevet.

2013. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó hatással lesz a személyiségfejlődésére, hogy te normális vagy. Ne menj többet oda.
2013. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól belegondoltok akkor mindannyian személyiséghibásak lehetnénk, hisz mikor anyáink voltak várandósok velünk( nálam pl 35 éve) akkor még nem volt uh és nem tudták előre a gyerek nemét :) Sőt anyumnak azt mondták hogy ikreket vár mert szívzörejem volt és 2 szívhangot hallottak ráadásul nagyon nagy pocija is volt 4,5 kilóval születtem egyedül és szerintem normális vagyok. :)
2013. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mentem, szerintem ezek szekták, mi jól megvagyunk. A babád a simire, a hangodra reagál, és a hangulatodra, nem a nevére, azt majd csak fél éves kora körül tanulja meg, hogy felfigyeljen rá. Ne menj többet szerintem se, a nyugalom és béke nektek most sokkal fontosabb, mint az elvont kismamák agymenései. Nekik az jó, neked meg ez.
2013. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az év vicce! :) Úgy látszik, nem olvasnak bulvárt, ha Anglia trónörökösének nem sérült a személyisége azzal, hogy még a szülés napján sem volt neve, szerintem a te lányod is túléli. :)

Az év másik vicce meg az, hogy ilyen baromság miatt nem mész kismama klubba (ha ettől eltekintve szívesen mennél).

2013. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jézusom :D hát ez tényleg az év vicce. többet ne menj még a környékükre se.
2013. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a nagylányomat 2 évesen sem szólítottam a nevén hiába volt neki .-)

most is sokszor a beceneve jut elsőre eszembe pedig illik rá a neve :-)

de a másik két gyereknél is ez van/volt :-)


névválasztás : ált az utcsó héten lett végleges

de a fiamnál aznap dőlt el mi is legyen :-)

mivel én nem akartam tudni a nemét mindegyik alkalommal 2 névvel indultam szülni :-)


az hülyeség amit mondtak

nekem mindegyik Kispocok volt amíg bent lakott :-)

2013. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, a gyerek személyiségfejlődésére az ilyen baromságok sokkal rosszabb hatással vannak! De komolyan... Okés, hogy hall, ezt alá is írom. De a babák memóriája a terhesség kb. 32.-33. hetére fejlődik ki az újszülöttek szintjére. És tegyük hozzá, kétlem, hogy az első dolog, amit megjegyezne, hogy "Jajj, hogy én vagyok a Marika??". Első körben úgyis hangok, hanghordozások maradnak meg benne. (Egyébként is... akinek van még egy gyereke és azt Péternek hívják, attól még a pocakban lévő nem fogja magát Péternek hinni, akár fiú, akár lány, csak mert azt sokat hallja...)

Végül is tök mindegy, ne ragozzuk a hülyeséget! :D

2013. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!