Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség alatt szőnyege...

Lehet terhesség alatt szőnyeget tisztítani? Kutyapisis volt nagyon és büdös. Rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 16:43
 1/10 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok. Lesz valami baja a gyereknek?
2013. júl. 31. 16:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja! Az élet nem áll meg azért mert terhes lettél. A szmogot ugyan úgy beszívód, eszed a sok tartósítószert és nyilván a lakást is valakinek takarítania kell. Én ablakot pucoltam 8 hetesen, ráadásul én veszélyeztetett terhes is voltam és a gyereknek semmi baj nem lett. Az első 12 hétben ajánlott azért kerülni a vegyszereket, megerőltető tevékenységeket (utána is), de ez nem azt jelenti, hogy te egy bio burokban élsz.
2013. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi baja a babának :)

én 28 hetes terhesen tapétát kapartam egyedül... (nem felvágok, meg semmi, csak mondom)

miért lenne baja amúgy? a vegyszer miatt aggódsz?

2013. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A régi pisi meg volt már száradva és amiatt aggódok, hogy lehet, tartalmazott valamilyen kórokozót.


Vízzel, ecettel és szódabikarbónával takarítottam, szóval nem a vegyszer. Hanem a pisi miatt aggódom.

2013. júl. 31. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tetted fel a kérdést,mert a kérdés arra vonatkozik,hogy terhesség alatt lehet-e szőnyeg tisztítani. Nem lesz semmi bajod ne aggódj!
2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most már megnyugodtam.
2013. júl. 31. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg büdös hangyaspray-t fújkáltam az első trimeszterben, különben elleptek volna bennünket. Sajnos azért, mert terhesek vagyunk, mindent nem zárhatunk ki az életünkből, nem áll senki mellett haptákba valaki, ha vmit meg kell oldanunk.
2013. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi de ezen csak mosolyogtam. Várandós vagy nem beteg.
2013. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kutya pisi miatt se aggódj, amit lehetett már rég elkaptál a kutyádtól. Feltéve, hogy nem most 9 hete szereztétek be. Mert ez esetben elég hülye ötlet volt, kis állatot pont a terhességed idején befogadni. De ha ez a kutyus már 6 hónapja , 1 éve meg van akkor már minden létező bacit elkaptál tőle.
2013. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már 2 éve itt van. Csak annyi mindent hall az ember....
2013. júl. 31. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!