Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt valakinek...

Terhesség alatt volt valakinek büdös test szaga? Én most vagyok 6 hetes és ma éreztem magam és eddig soha nem volt test szagom!

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

egész terhesség alatt ezzel szenvedek-de csak beképzelem. szegény páromat zaklatom vele, hogy szagoljon meg, mert büdösnek érzem magam, de ő mindig azt mondja, hogy nem.

azért napjában többször is zuhanyozok :)

2013. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a hormonok miatt. Nekem a (nagyjából) vegyszermentes natúrkozmetikumok használata sokat javított a helyzeten.


Gratulálok a babához, boldog és illatos babavárást :)

2013. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Korábban én sem tapasztaltam testszagot magamon, de miután terhes lettem, igen. Nagyon zavaró, de nem tudtam mit tenni, többször használtam dezodort, illetve volt, hogy hintőport, vagy popsitörlőt használtam a hónaljamra.

Ezen kívül megváltozott a hajam milyensége is, sőt megtudtam milyen pattanásosnak lenni, ami ezelőtt soha nem fordult elő.

Sok mindent hoz még a terhesség, amit korábban nem is gondoltál volna...

38 hetes kismama

2013. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a szaglás nagyon kiélesedik ám!

amit áltag ember nem érez meg, azt a terhesen bizony igen!

ezért van pl. hogy nem tud az ember elkészíteni egy húsételt, holott előtte nem öklendezett a nyers hús szagától vagy a fokhagymával van ez... kinek mi :)

én lefürdök napi háromszor :D

a pattanásoktól tudnék megőrülni

2013. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj... én is az előbb hívtam a páromat, hogy érezte e, mert engem úgy megcsapott!! Azt mondta, hogy igen egy picit érezte!! Teljesen kétségbe estem, mondtam, hogy ez jajj de ciki meg égő miért nem szólt?! És mondta, hogy őt nem érdekli csak kibírjuk büdösen ezt a 9hónapot, majd nem fürdik és büdös lesz ő is!! :D
2013. jan. 21. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, probléma megoldva: önzetlenül feláldozza a testét a szagok oltárán :D
2013. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hello! Igen én is érzem magamon sokkal hamarabb leizadok napi szinten váltom a hálóingem és többet is fürdök. Szaglás pedig jujj nekem is a fokhagymától van végem annyira megundorodtam a szagától :S. 7hetes kismami Boldog Babavárást mindenkinek :)
2013. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!