Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon. Elvileg...

Ma voltam ultrahangon. Elvileg 5 hetes 5 napos vagyok. Petezsákot láttak 13x5 mm-es. Semmi mást. A dokim azt mondta nem kell aggódnom, mert valószínű hogy később fogant a baba és itt a napok sokat számítanak. Ugye lesz embrió benne?

Figyelt kérdés
Hasonló tapasztalat valakinek? Nyugtassatok meg légyszi!
2013. júl. 31. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nálam is csak petezsákot látott először. :)
2013. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugi :-) Nem sokara embriot fognak latni:-) meg nagyon icike

picike, vigyazz magatokra:-)

2013. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az 5. héten nem is nagyon szoktak többet látni. Ne aggódj, ezek jó eredmények. Nekünk a 6. héten volt 13 mm-es a petezsák. (Konkrétan 6 hetesen és 1 naposan, 13 mm petezsák + 7 mm, életjelenség nélküli embrió, de mivel mikor fogant, betegek voltunk és keveset voltunk együtt, be tudtuk lőni a fogantatását, szóval itt tényleg 6+1 hetes volt.)


Nagyon szurkolok! Vigyázz magatokra!

2013. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6+2 hetesen volt 5mm-es élő embrió. Ne aggódj, ott lesz :)
2013. aug. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igy voltam én is, 14 mm volt a petesák,semmi nem volt benne,egy hét múlva 2 mm volt a baba :)
2013. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia, 5 hetesen az én babám is csak petezsákocska volt. :) Még fényképet sem kaptam róla, pedig kértem. 10 nappal később hívott vissza az orvos, és akkor már volt szívhang is. (de nyugi, azt a 10 napot én is végig kattogtam..)
2013. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 mm-es élő embriónk van :)
2013. aug. 7. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Na ugye:-)

Gratulalok, jo babavarast es jo egeszseget nektek :-)

17hkm

2013. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is viszont kívánom!!!! Már egyszer végigizgultam 9 hónapot, de ez ahány gyerek annyi izgalom.
2013. aug. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!